ilkelihaber.com, ilkeli haberciliğin adresi -
$ DOLAR → Alış: 3,43 / Satış: 3,44
€ EURO → Alış: 3,67 / Satış: 3,69

Esma Esad, 8 ay sonra sessizliğini bozdu!

Beşar Esad’ın eşi Esma Esad uzun bir aranın ardından ilk kez konuştu. Kendisine kocasını ve ülkeyi terk etmesi için çirkin tekliflerde bulunduğunu ifade etti.

Esma Esad, 8 ay sonra sessizliğini bozdu!
  • 19.10.2016

Beşar Esad’ın eşi Esma Esad uzun bir aranın ardından ilk kez konuştu. Kendisine kocasını ve ülkeyi terk etmesi için çirkin tekliflerde bulunduğunu ifade etti.

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın eşi Esma Esad, Rusya devlet televizyonu Rossiya 24’e önemli açıklamalarda bulundu. 8 ay boyunca gündemden uzak duran ve haberleri çıkmayan Beşar Esad’ın eşi sessizliğini bozdu. Eşinin düşmanlarının ona ülkeyi terk etmesi için bir teklifte bulunduğunu açıkladı. Teklif edilen bu kararla eşi ile arasında güven bunalımı yaratılmak istediğini belirtti. Fakat kendisinin ülkedeki iç savaşın çıkmasından bu zamana kadar hiçbir şekilde ülkeyi terk etme gibi bir girişimde olmadığını ifade etti.

Esma Esad : ‘Para bile teklif edildi’

esma-esad

Suriye devlet başkanı Beşar Esad ile evli ve 3 çocuk sahibi olan Esma Esad, programda yaptığı açıklamalar ile kendini ifade etmeye çalıştı. Esad, “Suriye’den kaçma fırsatı için teklifler aldım. Bu teklifler çocuklarımın güvenliği ve mali güvencemin sağlanması yönündeydi. Bu insanların neyin peşinde olduğunu anlamak için dahi olmaya gerek yok. Bu halkın başkanlarına duydukları güveni kırmak için yapılan kasıtlı bir girişimdi” dedi.

esma-esad

Kocasını ve ülkeyi terk etmesi konusunda ciddi teklifler aldığını belirten Esad,  bu tekliflerin kimin yaptığını ise açıklamadı. Fakat bu teklifi yapanların Suriyeli olmadığı ipucunu verdi. Ve böyle bir şeyi kesinlikle yapmayacağını aldığı tekliflerinde ‘aptalca’ bulduğunu belirtti. Suriye devlet başkanının eşi Esma Esad,  “Ben başından beri buradayım ve başka bir yerde olmayı asla düşünmedim” şeklinde konuştu.

Kaynak: ensonhaber

Editör

Merve Tatar

[email protected]
İnternet haberciliği sektöründe dördüncü yılı. Web Tasarım bölümü mezunu. Öğrenime açık, keşif yapmayı seven, hayalleri peşinde emin adımlarla ilerleyen biri.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ