Aldora Mobilya Tüm Avrupa’da Yeni Bayilikler Verecek!

Kayseri’de üretim yapan sektörünün yıldız firmalarından Aldora Mobilya’nın dış ticaret müdürü Mutlu ÖZBAY Bey ile keyifli bir sohbet yaptık.

Biraz kendinizden ve Aldora Mobilya markasından bahsedebilir misiniz?

İsmim Mutlu Özbay, 1979 tarihinde Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde dünyaya geldim. 2002 yılından bu yana çeşitli sektörlerin ihracat departmanlarında görev aldım. 2013 yılından itibaren Aldora Mobilya’da çalışmakta ve firmam bünyesinde ihracat müdürü olarak görevimi sürdürmekteyim.

Markamız hakkında kısaca bilgi verecek olursam, daima dünyanın dekorasyon trendlerini takip eden ve her yılın modasına göre tekrar yenilenen Aldora Mobilya; özel koleksiyonlarıyla yemek odası,  yatak odası , oturma grupları  ve yatak – bazadan oluşan  100’ün üstünde model, farklı kumaş, materyal ve  tasarım alternatifleri ile tüm yaşam stillerine cevap veriyor.

Bayilik yapılanmanız ile ilgili yeni hedefleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kurumsal yapısı ile 110 satış noktasında hizmet veren Aldora Mobilya Ailesi 2019 yılında avantajlı bayilik koşulları ile tüm Avrupa’da bayilikler verecektir.

Bayilik başvurusunda bulunan  ilk 3 bayimize extra avantajlar sunuyoruz. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi ve iletişim bilgilerimizi websitemiz www.aldora.com.tr den alabilirsiniz.

Bir üretici olarak perakende sektörü hakkında nasıl bir duruşunuz var?

Müşteri odaklı perakende markası olan Aldora Mobilya, doğru ürünü üretmenin tek başına yeterli olmadığı, ürünlerin müşterilere en iyi şekilde sunulması gerektiği bilinciyle perakende organizasyonunu yeni sistemlerle günden güne geliştiriyor.

Tüm satış noktalarında metrekare verimliliğini maksimum seviyeye getirmek amacıyla çalışmalar yapan Aldora Mobilya, üretimden pazarlamaya, satış noktası verimliğinden müşteri memnuniyetine kadar geniş bir yelpazede katmadeğer üretiyor.

Aldora Mobilya, marka bilinirliği çalışmalarının yanı sıra marka değerini artıracak çalışmalara da önem veriyor. Bu bakış açısıyla logosundan showroomlarına,  dış cephesinden ürün tasarımlarına kadar markayı müşterisine taşıyan her noktada  markaya değer katmak için çalışıyor.