DOLAR 28.9236 0.01%
EURO 31.3293 -0.49%
ALTIN 1883.9866 -2.09%
BIST 100 8087.24 -0.01%
BITCOIN 41903.9400 5.87%
Arka Sokaklar bugün neden yok? 6 Ocak 2017

Arka Sokaklar bugün neden yok? 6 Ocak 2017

Arka Sokaklar bugün neden yayınlanmıyor? Arka Sokaklar bugün neden yok? 6 Ocak 2017 . Arka Sokaklar’ın yeni bölümü ne zaman? Arka Sokaklar’ın yerine bugün ne var?\r\n\r\n

Arka Sokaklar bugün neden yayınlanmıyor? Arka Sokaklar bugün neden yok? 6 Ocak 2017 .  Arka Sokaklar’ın yeni bölümü ne zaman? Arka Sokaklar’ın yerine bugün ne var?Kanal D ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan Arka Sokaklar bugün neden yok? Cuma akşamları bizleri ekrana başına topluyor. Her bölümü de heyecanla izleniyor. Bu akşam yeni bölümünü sabırsızlıkla bekleyen izleyicilerine kötü haber geldi. Arka Sokaklar’ın bu akşam ki bölümü ekranlara gelmeyecek. Peki neden? Arka Sokaklar’ın yerine bugün Kanal D de ne olacak?

Arka Sokaklar bugün neden yok? 6 Ocak 2017

2016 yılını başarı ile tamamlayan tüm oyuncular yılbaşına tatiline çıktı. Bunun yanı sıra yeni yıl gecesi İstanbul ünlü mekanlarından biri olan Reina’da yaşanan hain terör saldırısından ötürü bu hafta yeni bölümlere yer verilmedi. Sadece Arka Sokaklar değil bir çok dizilerin bu hafta yeni bölümleri yayınlamadı. Kara Sevda hayranları da bu hafta şoka uğradı. Bakalım Kara Sevda neden yayınlamamış.

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Kara Sevda niye yok? 4 Ocak Çarşamba neden yok?

Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinden olan Kara Sevda niye yok? Bu akşam Kara Sevda neden yok? Kara Sevda’nın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?Star Tv’nin fenomen dizisi Kara Sevda’nın yeni bölümü bugün ekranlara gelmeyecek. Dizinin yeni bölümünün ertelenmesi herkesin aklına ‘Kara Sevda bugün neden yok?’ sorusunu getirdi. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması izleyicileri derinden etkiledi. Son bölümde en heyecanlı ve en önemli yerde bitmiş, herkes yeni bölümünü merakla bekliyordu. Fakat bu akşam Star Tv’nin yayın akışında Kara Sevda’nın yeni bölümü yer almıyordu?

Kara Sevda neden yok?

Yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul’un ünlü mekanlarından biri olan Reina’da yaşanan hain terör saldırısı tüm dünyanın gündemine oturdu. Yaşanan acı olaydan dolayı bu haftaki diziler ertelendi. Hem Reina saldırısı hem de yeni yıl tatili nedeni ile dizilerin yeni bölümleri gelecek hafta yayınlanacak. Kara Sevda 51. Bölüm Fragmanı ise dün gece yayınlandı. Son bölümde Deniz’i uçurum kenarına götüren Emir, Nihan’a bu şekilde ders vermek istemişti. Çünkü Emir, Nihan’ın Kemal’e Deniz’in kendi kızının olduğunu itiraf edeceğini sezmişti. Ardından da hemen harekete geçmişti. Nihan ile Kemal’in buluşacağı  yere önceden giden Emir, bebek arabasına koyduğu oyuncak bebeği Deniz’miş gibi göstererek uçurumdan attı. Gördükleri karşısında deliren Nihan ise bebek arabasının peşinden ağlayarak koştu. Nihan’ı kolundan tutan Emir ise bebeğin oyuncak olduğunu Deniz’in de arabanın içerisinde olduğunu söyledi. Fakat Kemal’e gerçeği söylerse bu olayın gerçek olacağını söyleyerek Nihan’ı tehdit etti. Nihan da kızı için gerçeği itiraf etmeyeceğine söz verdi. Tam da bu esnada biten dizinin yeni bölümü merakla bekliyor.