AY YILDIZ Allnet Max’tan hiçbir şeyden vazgeçmek istemeyenler için özel tarife!

AY YILDIZ’ın önemli avantajlarından biri olan Ay Allnet hiç bir şeyden vazgeçmek istemeyenler için geliştirdiği Allnet Max kampanyasıyla bu sıralar çokça konuşuluyor.

Allnet Max ile artık doyasıya konuşabileceğiniz gibi internette istediğiniz videoyu da izleyebileceksiniz.

Allnet Max ile 6 GB’a kadar Highspeed’li Internet FLAT kullanabilirsiniz. Bu demek oluyor ki internette endişesiz bir şekilde sörf yapabileceksiniz. Ayrıca Allnet Max ile Almanya içerisinden tüm Alman şebekelerine ve Türk sabit hatlarına istediğiniz kadar arama yapabileceksiniz. Bütün bu hizmetlere ücretsiz teslimatla ve bağlantı ücreti ödemeden ayda sadece 39,99 Euro ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz tarifenizi kişisel kullanımınıza göre de Ay Yildiz tarifenizi ayarlayabileceksiniz.

  • 6 GB internet bana yetmez diyorsanız dertlenmeyin! Allnet Max sizleri de düşünmüş. Allnet Max ile 10 GB’a kadar Highspeed’li internet ayda ek olarak sadece 14,99 Euro gibi cazip bir ek ödeme ile sizlere sunuluyor.
  • Ben çok fazla sms atıyorum diyorsanız SMS Allnet 1000 paketini ayda sadece 4,99 Euro ek ödemeyle alabilir ve sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilirsiniz.
  • Türkiye’deki cep telefonlarıyla da fazla konuşuyorum diyenlere de Türkei Allnet 60 paketiyle Türkiye’deki cep telefonlarıyla ayda 60 dakika konuşabileceksiniz. Bunun için de aylık sadece 3,99 Euro ek ödeme yapacaksınız.
  • Telefonunuzdan müzik dinlemeyi seviyorsanız Allnet Max sizlere büyük bir fırsat sunuyor. Bünyesinde bulundurduğu 40 milyonun üzerindeki müzik parçalarıyla alanında lider video Streaming hizmeti olan Napster Music Flat’e ayda sadece 7,99 Euro ek ödeme karşılığında giriş yapabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzu yenilemek isterseniz de https://www.cepnet.de/ adresinden cazip fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sürekli saatine bakmadan her yöne konuşmak ve doyasıya internette sörf yapmak istiyorsan gördüğün gibi çözüm AY YILDIZ ALLNET MAX…