DOLAR 28.9248 0.01%
EURO 31.3292 -0.50%
ALTIN 1887.4792 -1.90%
BIST 100 8087.24 -0.01%
BITCOIN 41864.3762 5.77%
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölümünde neler olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. Bölümünde neler olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. bölümüyle bu akşam Atv ekranlarında olacak. Peki dizinin 53. bölümünde neler olacak? İşte yeni fragman ve özeti…

Atv ekranlarının reytingleri alt üst eden dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Turgay Tanülkü (Şahin Ağa) gibi başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve yayınlandığı tüm bölümleriyle reytinglerde zirvedeki yerini koruyan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam 53. bölümüyle ekranlara gelecek. Peki dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53. bölüm fragmanı ve özeti…

REYTİNG REKORLARI KIRAN DİZİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Hızır’ın ne yapıp ne edip  Özkan’ın elindeki önemli dosyalara biran önce ulaşması gerekmektedir. Hızır uzun zamandır kendisine düşman olan güçlerin devlet düşmanı da olduğunu da öğrenir. Artık düşmanlarının kim olduğunu öğrenmesine çok az kalmıştır. Bunu öğrenmek için Özkan’dan önemli dosyaları alması gerekmektedir.Masa tekrar toplanır. Herkes kaosun son bulacağı ümidiyle Hızır’ın talebiyle toplantıya katılır. Toplantı en çok Ünal Kaplan’ı tedirgin eder. Hızır’ın toplantı talebi sadece üstlerine oynana oyunu bozmak içindir. Masadaki herkes aralarındaki hainin artık kim olduğunu öğrenir. Eller bu defa hainin ölümü için kalkacaktır.Ünal Kaplan’ın öve öve bitiremediği Suzi bir görev için Türkiye’ye gelir. Suzi’nin bu özel görevi yerine getirebilecek mi? Gözler üzerindedir. Meryem’in çağrısıyla masadan kalkan Hızır eve gelir. Eve gelen Hızır ailesine bir Çakırbeyli’nin daha katılacağını öğrenir. Bu güzel haber sayesinde herkesin mutlu olması gerekirken yaşanan olaylar yerini kaosa bıracaktır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 53. bölümüyle Atv ekranlarında olacak.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 52. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Reyting rekorları kıran dizinin bu bölümünde Hızır, Gülmezler’den kurtulmuştur. Diğer düşmanlarına yönelen Hızır, Salih Gülmez’in bahsettiği zincirin halkalarına ulaşmaya çalışır. CIA ile anlaşma yapmak için masaya oturan Hızır’ın bu halmesi kendisine yeni düşmanlar kazandıracaktır.Herkesten kaçan Özkan’ı arkasındaki özel güçlerde artık elden çıkarmıştır. Ölmek istemeyen Özkan’ın son şansı Ünal Kaplan’dır. Hızır için Özkan’ın hükmü kesindir. Hayatta kalma ihtimali söz konusu değildir. Son günlerde çok hareketli günler yaşayan Çakırbeyliler bu dönemde az da olsa durulacaktır.Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52. bölüm fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reytingleri

ATV’nin en çok izlenen dizileri arasına adını başarıyla yazdıran EDHO, geçtiğimiz hafta ekranlara gelen 52. bölümüyle TOTAL, AB, ABC1 reyting gruplarıda birinci sırada yer almıştı.