DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Kötü Çocuk 26 Ocak’ta Almanya’da

Kötü Çocuk 26 Ocak’ta Almanya’da

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve senaristliğini Büşra Küçük’ün yaptığı Kötü Çocuk adlı film 26 Ocak’tan itibaren Almanya ve Avusturya’da gösterime giriyor. Başrollerini Tolga Sarıtaş ile Afra Saraçoğlu’nun paylaştığı romantik dram gençlere yönelik bir film. Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk adlı kitabından uyarlanarak aynı isimle beyazperdeye aktarılan film 26 Ocak’tan itibaren Avrupa sinemalarında izlenebilecek. Yönetmenliğini Yağız Alp

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve senaristliğini Büşra Küçük’ün yaptığı Kötü Çocuk adlı film 26 Ocak’tan itibaren Almanya ve Avusturya’da gösterime giriyor. Başrollerini Tolga Sarıtaş ile Afra Saraçoğlu’nun paylaştığı romantik dram gençlere yönelik bir film. Büşra Küçük’ün Kötü Çocuk adlı kitabından uyarlanarak aynı isimle beyazperdeye aktarılan film 26 Ocak’tan itibaren Avrupa sinemalarında izlenebilecek. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı filmde başrolleri Meriç rolüyle Tolga Sarıtaş ve Kayla rolüyle Afra Saraçoğlu paylaşıyor. Sarp Akkaya ve Tülin Özen gibi yetenekli oyuncular da filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

GENÇLERE YÖNELİK BİR ROMANTİK DRAM

Filmin konusu şöyle: Kayla, daha doğumhanedeyken babası tarafından terk edilir ve koca dünyada annesiyle bir başına kalır. Hem babasız olma gerçeği, hem de her gün annesinin hayat mücadelesinde karşılaştığı zorluklarla yüzleşmek Kayla’yı güçlü, tutkulu ve ne istediğini bilen bir genç kız haline getirmiştir.Bir gün Kayla’nın babası Vural çıkagelir. Kızına daha iyi bir eğitim ve rahat bir hayat sunmak için onu büyük şehre götürmek istemektedir. Annesi Nazlı ise Kayla’nın iyiliği için ve yılların verdiği yorgunlukla bu isteği geri çeviremez. Kayla, kendi deyimiyle tam bir biyolojik gereksiz olan bu hiç tanımadığı adamla yeni bir hayata başlayacaktır.Yeni okul, yeni arkadaşlar ve hiç bilmediği kocaman bir şehirle bezenmiş bu yeni hayattaki tek amacı, ne pahasına olursa olsun, nefret ettiği biyolojik gereksizden kurtulup eski mutlu hayatına geri dönmektir. Yeni okulunun ilk gününde esrarengiz ve ona karanlık gelen biriyle tanışır. Meriç, okulun en karizmatik ve bir o kadar da sırlarla dolu çocuğudur. Kayla bu kötü çocuğu eski hayatının kilitli kapısının anahtarı olarak görür. Bu çocukla yakınlaşıp yeni hayatında türlü dertler yaratarak eski hayatına geri dönebilmeyi planlamaktadır. Fakat Kayla’nın planları umduğu gibi gelişmez.

TÜRKİYE’DE 20 OCAK’TA GÖSTERİME GİRMİŞTİ

20 Ocak tarihinde Türkiye’de vizyona giren film, aradan bir hafta geçmeden Avrupalı Türklere de ulaşabilecek. Film, 26 Ocak’ta Berlin’de Cineplex Neukölln, Darmstadt’ta Helia, Düsseldorf’ta UFA, Essen’de Cinemaxx, Frankfurt’ta Cinestar, Karlsruhe’de Universum ve Kassel’de Cinestar, Mannheim’da Cinemaxx ve Stuttgart’ta UFA sinemalarında gösterime girecek.Kötü Çocuk, 27 ve 29 Ocak tarihleri arasında Bielefeld’deki CineStar’da,29 Ocak’ta Aschaffenburg ve Hanau’daki Kinopolis’te ve yine aynı tarihte Münih’teki Matthäser sinemasında seyredilebilecek.Avusturya’da yaşayan Türkler ise filmi 27 Ocak’ta Viyana’daki UCI sineması ile Lustenau’daki Kinothek sinemasında izleyebilecek.

MUHTEŞEM YÜZYIL’IN CİHANGİR’İ BAŞROLDE

Filmin başrolünü oynayan Tolga Sarıtaş, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir, Türk izleyicisinin beğenisini kazanmıştı. Sarıtaş, bunun yanı sıra Güneşin Kızları ve Büyük Sürgün Kafkasya’da başrol, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Arka Sokaklar gibi dizilerde de yardımcı oyuncu olarak göz doldurmuştu. Genç oyuncu Bahtıkara ve Kaledeki Yalnızlık adlı filmlerde de rol almıştı.Film hakkında ayrıntılı bilgiye şu adresteb ulaşmak mümkün: http://af-media.eu/index.php/cinema-europe/kotu-cocuk