Motorrechte hukuk bürosu bilgilendiriyor: Dizel skandalı ile bilmeniz gerekenler!

Motorrechte hukuk bürosu trafik hukuku uzmanları olarak motorlu taşıtlar ile ilgili olan yasal konularda tüm Almanya çapında hizmet vermekteyiz.

Dizel skandalı kapsamında oluşan tüm haklarınızı da bizim aracılığımız ile arayabilir ve temin edebilirsiniz. VW şirketler grubuna ve diğer birçok dizel motorlarda ortaya çıkan dizel skandalı hilesi gündemdeki yerini korurken, size bu konuda büyük faydası olacak bir araştırma ile karşınızdayız.

Evet, Almanya’da trafik hakları, bütün trafik cezaları, idari para cezası savunmaları ve araç devri noktasında artık Motorrechte Avukatlık bürosu yanınızda.

Diesel skandalı nedir? Diesel skandalı son başvuru tarihi ne zaman?

Dizel motorlarında hile yapıldığını duymuşsunuzdur. Emisyon skandalı kapsamında dünya genelindeki otomobil üreticilerinin milyonlarca tüketiciyi kandırdığı ortaya çıktı.

Motorrechte avukatları bu alanda tüketicilerin haklarını en iyi şekilde savunarak manipülasyon dolayısıyla uğranılan zararları tazminat talebiyle almanızı sağlıyor. Sizinde bir

DIZEL aracınız varsa,  hemen davranın ve binlerce EURO tazminat hatta yeni araç haklarınızı garantileyin.

Sizde bu haklarınızı korumak istiyorsanız, hemen davranmalısınız. Dikkat! 2018 sonunda araba şirketlerine karşı olan haklarınız zaman aşımına uğrayacaktır!

Avukatlarımız dizel sürücülerin haklarını en hızlı şekilde tespit ederek, üreticiye karşı haklarınızı sizlere ücretsiz olarak bildiriyor.Ücretsiz danışma hattımız: 069 / 153 222 666

Unutmadan tekrarlayalım. Bu diesel skandaldan alacağınız hakları 2018 yılının sonuna kadar alabilirsiniz. Hemen karar verip Motorrechte’ye başvurabilirsiniz.

Araba kredisi iptali

Sizde arabanızı kredi kullanarak aldıysanız, kredi iptali sayesinde arabanızı iade edin ve paranızı geri alın.Bu şekilde binlerce Euro tasarruf edin.

Araba kredi iptali tüm araçlar için geçerlidir. Benzin‘liveDizel‘liaraçsürücüleribinlerceeurokâreldeediyor.

Avantajınız:

Araba kredinizden kurtuluyorsunuz.

Banka yapmış olduğunuz kredi ve faiz ödemelerini size geri iade ediyor.

Örnek karar:

LG Berlin (05.12.2017 tarihli karar, Az. 4 O 150/16):

Araba sahibi kredi iptali sayesinde son 10 kredi taksitlerinden kurtuldu → 10 x 245,48 EUR = 2.454,80 EUR
Son ödeme taksiti silindi → 5.000 EUR
Yapılan kredi ve faiz ödemelerini, kullanma bedeli ödeyerek geri aldı → 12.404,56 EUR
Kredi iptalinin toplam değeri → 19.859,36 EUR
Buna karşılık arabanın iptal etmeden önceki piyasa değeri → 10.000 EUR
AVANTAJ yaklaşık 9.000 EUR

Trafik kazaları zararları Motorrechte ile hızlıca çözüme kavuşur!

Trafik kazalarının sonuçlarının yavaş ilerlemesinin sebebi karşı sigortayla iletişim yavaş olmasından kaynaklanır. Motorrechte Hukuk Bürosu’nun profesyonel ekibi karşı sigorta ile olan görüşmelerinizi daha hızlı ve avantajlı bir konumda gerçekleştirir. Haklarınızdan vazgeçmeden hak edişiniz olan tazminatlarınızı kolayca alabilirsiniz

İdari para cezası savunması!

Hız aşımı veya farklı trafik cezalarında bazı durumlarda sadece para cezasıyla kurtulamayabilirsiniz. Ceza puanı kaydı, sürüş yasağı, hatta ehliyetinize de el konulabilir. Motorrechte uzman ekibi GbR ceza bildirilerinde, maddi kusurları fark edip sizlere yardımcı olabilir.

Ve daha fazlası!

Müvekkillerine iyi hizmet sunarak haklarını en iyi şekilde temsil eden Motorrechte avukat bürosunu arayarak kolayca haklarınıza ulaşabilirsiniz.

Motorrechte avukat bürosu

Tüm almanya için ücretsiz danışma hattımız: 069 / 153 222 666

Siz de müvekkillerine iyi hizmet sunarak haklarını en iyi şekilde temsil eden Motorrechte Avukatlık bürosunu arayarak kolayca aracınızın dizel skandalı kapsamında olup olmadığını ücretsiz öğrenebilir ve trafik yargısı ile ilgili tüm güncel yargı kararları için Motorrechte uzman avukatlarıyla buradan iletişime geçebilirsiniz.