DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
‘Muhammed Ali’nin ölümü yarışmacıları yıktı

‘Muhammed Ali’nin ölümü yarışmacıları yıktı

Survivor’un dün akşam yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı yarışmacılara, efsane boksör Muhammed Ali’nin vefat ettiğini söyledi. Yarışmacılar adete yıkıldı.

Survivor 2016’nın dün akşam yayınlanan bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı karşı karşıya geldi.Geçen hafta dokunulmazlık oyununu ünlülerin kazandığı yarışmada dün akşam gülen taraf yine ünlüler takımı oldu. 10’a 5’lik bir skorla kaybeden Gönüllüler’de bir isim daha eleme potasına girdi.İlk dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Gönüllüler takımı 3 oyla Serkay’ı eleme potasına sokmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Efecan’ın ismi otomatik olarak 2. eleme adayı olarak belirlendi.

‘Muhammed Ali’nin ölümü yarışmacıları yıktı

Dünyaca ünlü boksörün tişörtünü giyerek yarışmayı sunan Acun Ilıcalı, Ünlüler ve Gönüllüler’e ünlü boksörün hayatını kaybettiğini açıkladı. Bu haberi duyan yarışmacılar adeta yıkıldı. Atakan ise tüm dünyaya örnek olan Muhammed ali için “Gözlerim doldu şu anda. Tüm dünya için bir efsaneydi. Hani bir söz var ‘Yeteneğin seni şampiyon yapar, şampiyon kalmanı sağlayan ise karakterindir’ Muhammed Ali de her zaman şampiyon kalacaktır. Allah rahmet eylesin” ifadelerini kullandı.