Saçların çabuk uzaması ve düz olması için ne yapılabilir?

 Şunu unutmayın ki saçlarınız doğal tellere sahiptir ve bunlar da sağlığınızın yerinde olmasının bir çeşit yansımasıdır. Eğer bedeninize iyi  bakmazsanız , saçlarınız istediğiniz şekilde olmaz ve sağlıklı bir görüntü vermez.  Bedeninize iyi bakmalı, bir saç bakım programı uygulamalı ve beslenmenize vitamin  katkısı sağlamalısınız. Daha dikkatli olunduktan sonra ve biraz bakımla saçlarınızın harika bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.Saçlarınızın uzamasında ki negatif etkenler nelerdir?Uyandığınız dakikada hatta uyuduğunuz anda saçlarınızın kırılmasına yol açacak birçok sebep vardır. Bunlar yanlış fırçalama ve yıkama gibi sebeplerdir. Yanlış beslenme , huzursuz uyumak da saçlarınızın kırılmasına yol açabilir. Saçlarınıza iyi geleceğini düşündüğünüz şeyler de saçlarınıza zarar verebilir. İyi bakım; basit, ancak doğru uygulanan bakım ürünleri uzun , güzel ve sağlıklı bir saça sahip olmanızı sağlar.Saç nasıl çabuk uzar?

 • Saçın hızlı uzaması için gerekli olan malzemelerimiz
 • Yoğurt
 • Yumurta
 • Limon Suyu
 • Kına
 1. Kına , yoğurt , yumurta ve limon suyu ile yoğun bir hamur hazırlıyoruz.
 2. Hazırladığınız bu hamuru tüm saçınıza ve saç derinize masaj yaparak uyguluyoruz.
 3. Bir saat sonra şampuanla yıkıyoruz.

Bu işlem aynı zamanda saç dökülmesine karşıda iyi gelecektir.dogal-sac-uzatma-yumurtaSaçları Uzatmak İçin MaskeMalzemelerimiz;

 • 10 gr Entele Otu,
 • 2 Su Bardağı Elma sirkesi,
 • 2 Su Bardağı İçme Suyu,

Entele otunu , elma sirkesini ve içme suyunu bir tasın içine koyup tasdaki suyun yarısı buharlaşıp boşalana kadar kaynatıyoruz.Sonra soğumaya bırakıyoruz ve soğuduktan sonra saç diplerimize masaj yaparak uyguluyoruz. Bir iki saat bekletip ılık suyla yıkıyoruz. Haftada 3 kez uygulanması yeterli olacaktır ve saçlarınız bu maske sayesinde güçlenecek , uzaması hızlanacaktır.Almina-Gold-Entele-Losyon-50-ml-_17178_1Saçlarınızın uzaması ve güzel bir görünüme sahip olması vücut kimyanızın dengesiyle ilişkilidir. Belli bir vakitten sonra saç uzaması yavaşlar . Kısa zamanda saçlarınızı nasıl uzatacağınızın cevabı ise birtakım doğal yöntemler ve en önemlisi sabır ve iyi bakımdır.Kırık saç uçlarının temizlenmesi gerekmektedir. Doğru şampuan, saç kremi ve şekillendirme ürünleri kullanarak saç kırılmalarının önüne geçmelisiniz.  

PAYLAŞ