DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Tarkan’ın evliliği Alman gazetesinde

Tarkan’ın evliliği Alman gazetesinde

Megastar Tarkan’ın evliliği tabiri caizse dünyayı salladı. Türkiye ve Avrupa’da büyük yankı yapan evlilik Alman Gazetesi BILD’de de yer aldı.

Almanya’da da geniş bir hayran kitlesi olan Tarkan’ın evliliği ve Köln’de düğün yapması Alman basınının da ilgisini çekti.Tarkan kiminle evlendiAlman haber ajansı dpa, evliliği Tarkan’ın menajerinin teyit ettiğini duyurdu ve Tarkan’ın düğün fotoğraflarını Facebook sayfasından paylaştığını aktardı. Haberde Köln’de 100 kişinin katıldığı bir düğünle evliliğini kutlayan Tarkan’ın Almanya’nın Rheinland Pfalz eyaletinin Alzey kasabasında göçmen bir ailenin çocuğu olarak 1972 yılında dünyaya geldiğine de dikkat çekildi.

Tarkan’ın evliliği takipçi sayısını düşürdü

1990’ların sonlarında “Şımarık” adlı şarkısıyla ünlenen Tarkan’ın evliliğine Bild gazetesi de geniş yer ayırdı. “Tarkan Neden Milyonların Kalbini Kırdı” başlığı ile evlilik haberini aktaran Bild, Pınar Dilek’le Tarkan’ın beş yıl önce tanıştıklarını yazdı. Pınar Dilek’in Duisburglu sıradan bir kadın olduğunu belirten gazete, Tarkan’ın evliliği nedeniyle sosyal medyadaki takipçi sayısının azaldığını yazdı.