Vartolu öldü mü? Çukur 17. bölüm fragmanı | 19 Ocak Pazartesi

Çukur dizisinde ‘Vartolu öldü mü?’ muamması! 12 Ocak Pazartesi günü yayınlanan Çukur dizisinin 16. bölümünde heyecan doruktaydı. İzleyenlere büyük şok yaşatan dizinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin kafasında aynı soru var, ‘Vartolu öldü mü?’

Ayrıca gelecek hafta yayınlanacak bölümden ilk sahneyi izleyen takipçiler sosyal medyada büyük tepki gösterdi. Bir çok paylaşımda etiketlenen ay yapım’a tepkiler çığ gibi büyüyor. Öyle görülüyor ki Vartolu’nun diziden ayrılması durumunda dizi çok kan kaybedecek.

“Vartolu ölmedi”

"Yazının geri kalanı tamamen yazar görüşüdür"

Yayınlanan ilk tanıtımda Celesun ve Medet’in bir tabut taşıdığı görülüyor. Ancak Vartolu dizide bir gün ölecekse bile şimdi ölmeyeceğini herkes biliyor. 16 bölümün son sahnesinde kurşun yağmuruna tutulup el bombasıyla patlatılan aracın içinden büyük ihtimalle başka birisi çıkacak. Vartolu ise Yamaç tarafından kaçırılıp saklanacak. İdris amacına erdiğini sanacak ve ortalık bir süreliğine de olsa durulacak.

PAYLAŞ
Merve Tatar
İnternet haberciliği sektöründe dördüncü yılı. Web Tasarım bölümü mezunu.Öğrenime açık, keşif yapmayı seven, hayalleri peşinde emin adımlarla ilerleyen biri.