DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Yalçın Çakır o kanala transfer oldu!

Yalçın Çakır o kanala transfer oldu!

Uzun süre önce Flash Tv ekranlarında kayıpları bulan daha sonrada ana haber bülteni sunucusu Yalçın Çakır o kanala transfer oldu. Flash Tv ekranlarında kayıpları bulmak için büyük çaba gösteren Yalçın Çakır, daha sonra ana haber bültenlerini sunmaya başladı. Ve büyük bir sürpriz yaşandı. Flash Tv ile özdeşleşmiş Yalçın Çakır, Beyaz Tv’ye transfer oldu. Beyaz Tv’de

Uzun süre önce Flash Tv ekranlarında kayıpları bulan daha sonrada ana haber bülteni sunucusu Yalçın Çakır o kanala transfer oldu.

Flash Tv ekranlarında kayıpları bulmak için büyük çaba gösteren Yalçın Çakır, daha sonra ana haber bültenlerini sunmaya başladı. Ve büyük bir sürpriz yaşandı. Flash Tv ile özdeşleşmiş Yalçın Çakır, Beyaz Tv’ye transfer oldu. Beyaz Tv’de sunduğu programın adı ise ‘Yalçın Abi’ oldu. Programın ilk haftası çok yoğun geçti. Bir kaç konuyu ele alan Yalçın Çakır başarılı sonuçlar elde etti.

Yalçın Çakır o kanala transfer oldu!

‘Yalçın Abi’ programına daha ilk günden binlerce başvuru yapıldı. Yalçın Çakır’ın ilk bölümünde kayıp olan 13 yaşındaki Fuat Kaya’nın dosyasına yer verdi. Kayıp Fuat’ı da 4 gün içerisinde bulan Yalçın Çakır alkışlara boğuldu. Fakat kayıp gencin verdiği ifadeye göre devreye Sosyal Hizmetler Kurumu girdi. Daha ilk bölümünden bir ilke imza atan Yalçın Çakır, canlı yayında tutanak tutturdu. Ve 13 yaşındaki Fuat Kaya’yı devlet güvencesi altına aldırdı.

Yalçın Çakır artık her hafta içi Beyaz TV’de yayınlanan ‘Yalçın Abi’ programı ile saat 14.30 – 16.30 sıralarında sizlerle buluşuyor.