DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Yolcu uçağı birden alev aldı

Yolcu uçağı birden alev aldı

ABD’nin Chicago kentinde uçuşa hazırlanan bir yolcu uçağı aniden alev aldı. Uçakta bulunan yolcular hemen tahliye edildi.\r\n\r\n

ABD’nin Chicago kentinde uçuşa hazırlanan bir yolcu uçağı aniden alev aldı. Uçakta bulunan yolcular hemen tahliye edildi.Chicago’dan kalkıp Miami’ye gidecek olan yolcu uçağı bir panik yaşattı. Uçak kalkış için pistte yol alırken birden alev aldı. Uçağın alev almasının ardından uçakta bulunan yolcular hemen tahliye edildi. Alevler tam büyümeden olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Amerikan Havayolları’na ait olduğu belirlenen Boeing 767 tipi uçağın alev alma nedeni henüz bilinmiyor.

Yolcu uçağında yangın paniği

yolcu-ucagiAlev alan uçaktaki yolcular hemen tahliye edilirken, itfaiye ekipleri hemen müdahale ederek yangını kısa sürede söndürdü. Alev topuna dönen uçak için ABD’nin en büyük trafik alan havalimanı O’Hare trafiğe kapatıldı. Uçağın alev almasıyla başlayan yangında ölen yada yaralanan olmadığı açıklandı.  Amerikan Sivil Havacılık Dairesi ise olay ile ilgili inceleme başlatacağını ifade etti.

THY’de büyük skandal! Kabin memuru…

THY’de büyük bir skandal yaşandı. Türk Hava Yolları’nda görev yapan genç kabin memuru Eda Özdemir intihar etti.İntihar olayı dün sabah kalkan TK3 sefer sayılı İstanbul – New York arası uçuşun ardından gerçekleşti. Kabin memuru Eda Özdemir, İstanbul – New York arası seferden geldikten sonra odasına çekildi. Kısa bir süre sonra sabah kahvaltısı için aşağıya çağrıldı. Fakat genç kadın inmedi. Hem kahvaltıya inmemesi hemde odadan ses soluk çıkmaması üzerine arkadaşları harekete geçti. Kabin memuru Eda Özdemir’İn arkadaşları korku içinde otel yetkililerine koştu. Otel yetkilileri Eda Özdemir’in kaldığı otel odasının kapısını açtı. Ve korkunç gerçek ortaya çıktı.

THY kabin memuru intihar etti

thy-intiharUzun bir süre Eda Özdemir’den haber alamayan arkadaşlarının otel yetkililerine haber vermesi ile odanın kapısı açıldı. Kapının açılması ile karşı karşıya kaldıkları manzara arkadaşlarını şoke etti. Genç kabin memuru Eda Özdemir, kendini asarak intihar etmişti. Büyük bir şok yaşayan otel yetkilileri hemen polise haber verdi.  Polis ekipleri hemen olayın meydana geldiği Marriot Long Island Oteli’ne geldi. Polisler, Eda Özdemir’in arkadaşlarının bilgisini alırken, cesedi de adli tıp kurumuna gönderdi. Adli tıpta yapılan incelemenin ardından cesedin ailesine teslim edileceği ifade edildi.