DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Almanya’da yaşayan Leyla, 15 Şubat’tan beri kayıp!

Almanya’da yaşayan Leyla, 15 Şubat’tan beri kayıp!

Almanya’nın Baden Württemberg eyaletinin Pforzheim kentinde ikamet eden Leyla Şahin’den 10 gündür haber alınamıyor. Almanya’da yaşayan Leyla, 15 Şubat’tan beri kayıp! Almanya’da yaşayan Leyla, 15 Şubat’tan beri kayıp! Almanya’da yaşayan Leyla Şahin, rahatsızlığı nedeniyle ilaçlarını düzenli alması gerektiğini bu nedenden ötürü sıkıntı olabileceği düşünülüyor. Pforzheim polisi, ilaçlarını almamış olabileceği bu nedenden dolayı Leyla Şahin’in durumundan

Almanya’nın Baden Württemberg eyaletinin Pforzheim kentinde ikamet eden Leyla Şahin’den 10 gündür haber alınamıyor. Almanya’da yaşayan Leyla, 15 Şubat’tan beri kayıp!

Almanya’da yaşayan Leyla, 15 Şubat’tan beri kayıp!

Almanya’da yaşayan Leyla Şahin, rahatsızlığı nedeniyle ilaçlarını düzenli alması gerektiğini bu nedenden ötürü sıkıntı olabileceği düşünülüyor. Pforzheim polisi, ilaçlarını almamış olabileceği bu nedenden dolayı Leyla Şahin’in durumundan endişe ettiklerini belirtti.15 Şubat’tan beri kayıp olan Leyla Şahin, Türkçe konuşabiliyor ancak Almanca dilini çok az kullanabiliyor. 165 boylarında olan Leyla Şahin tesettürlü bir bayan.Leyla Şahin’i görenlerin  0721 939-5555 veya 0721/6661111 numaralı telefonlardan bildiri yapmaları rica olunur.

Almanya’da kayıp olan Türk’ten acı haber

Yıllar önce Almanya’da kaybolan Türk Reşat Özdemir’den kötü haber geldi. Hattingen kentinde bulunan kemiklerin Reşat Özdemir’e ait olduğu belirtildi. Almanya’nın Hattingen kenti civarlarındaki Katzenstein isimli ormanlık alanda bulunan kemikler acı gerçeği ortaya çıkardı. Ormanda bulunan kafatası ve kemiklerin bundan 4,5 yıl önce kaybolan Reşat Özdemir’e ait olduğu ifade edildi. Polisin konu ile ilgili yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde ormanlık alanda yürüyüşe çıkan bir vatandaş kafatası ve kemikleri fark etti. Hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri kemikleri incelemeye gönderdi.Ormanlık alanda bulunan kafatası ve kemiklerin yanı sıra bir de yıpranmış bir dosya bulundu. Yıpranmış dosya incelemeye alındı. Yapılan incelemenin ardından dosyanın içerisinden 2012 yılında kayıp olan Reşat Özdemir’e ait bir evrağın çıktığı açıklandı. Almanya’da kayıp olan Reşat Özdemir, 28 yaşındaydı. 28 yaşındaki Reşat Özdemir kaybolduğu gün arkadaşı işe buluşmak üzere evden çıktığını ve bir daha evi geri dönmedi. Gelsenkirchen’de bulunan elektronik mağazasına giden ve geri dönmeyen 28 yaşındaki Reşat Özdemir’in eşi 06 nisan 2012 tarihinde polise başvurdu. Gelen kayıp ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri arama çalışmaları başlattı. Yapılan araştırmaların ardından Reşat Özdemir’in tefecilik yaptığı ortaya çıktı. Uzun süren arama çalışmaları olumlu sonuç vermedi. Kemiklerin bulunmasının ardından polis, Reşat Özdemir’in öldürülüp cesedinin gömüldüğünden şüpheleniyor. Ormanlık alanda bulunan kemikler inceleme için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Polis kayıp dosyasını cinayet dosyasına dönüştürdü. Reşat Özdemir en son Velbert kentinde otomobilden inerken görüldü. Polis şimdi ise cinayetle ilgili uzaktan yakından ilgisi olanları arıyor.