DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Arda Turan fena patladı!

Arda Turan fena patladı!

Ünlü futbolcu Arda Turan öyle bir patladı ki… İnstagram hesabındaki paylaşımlarına sürekli yorum yapan ve kötü eleştirilerde bulunan takipçisine tehdit gibi yanıt verdi.

Instagram’dan kendisini eleştiren bir takipçisinin yazdıklarına oldukça sinirlenen Arda Turan, “Seni bulacağım ve şov nasıl olacak göreceksin!” şeklinde karşılık verdi.Goal.com’un İspanya’da yaptığı analiz sonrası sezonun en kötü 11’ine seçilen  Turan’a, “Reklam yıldızlıklarından arta kalan zamanlarında futbolunu geliştirmeye çabalamanı tavsiye ederim. La Liga sezonunun en kötü 11’ine girerek ülkemizi yine gururlandırdın. Hayat sana güzel şova devam” diye yazan Sertaç Saraç isimli kullanıcı beklemediği bir cevapla karşılaştı.

Takipçisine tehdit gibi yanıt

Mesajı gören ve yazılanlar karşısında kendini tutamayan Turan, “Seni bulacağım, şov nasıl göreceksin” cevabını verdi. Arda’nın yazdıklarına sessiz kalmayan Sertaç Saraç bu kez “Bulmana gerek yok. Eşkıyalık taslayacaksan adresimi veririm. Çok şükür Allah’tan başka kimseden korkumuz yok” ifadelerini kullanınca milli futbolcu buna da yanıt vermekten geri durmadı.Bir süre sonra mesajlarını silen Turan, capslerin sosyal medyaya düşmesiyle birlikte büyük tepki aldı.Hürriyet

Arda Turan takipçisine fena patladı
Arda Turan takipçisine fena patladı
Arda Turan takipçisine fena patladı
Arda Turan takipçisine fena patladı