DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Hamza Hamzaoğlu Olympiakos’un başına geçebilir

Hamza Hamzaoğlu Olympiakos’un başına geçebilir

Yunan basını, Yunanistan Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Olimpiakos için flaş bir iddiada bulundu. En son Bursaspor’u çalıştıran Hamza Hamzoğlu, Pire kulübün teknik direktör adaylarından bir tanesi olduğunu yazdı. Ülkenin önde gelen gazetesi Gazzetta, Hamzaoğlu’nun sportif direktör Christian Carembeu’nun belirlediği bir kaç teknik direktör adayından bir tanesi olduğunu manşete taşıdı. Hamza Hamzaoğlu kriterlere uyuyor Ajansspor’un haberine

Yunan basını, Yunanistan Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Olimpiakos için flaş bir iddiada bulundu. En son Bursaspor’u çalıştıran Hamza Hamzoğlu, Pire kulübün teknik direktör adaylarından bir tanesi olduğunu yazdı.

Ülkenin önde gelen gazetesi Gazzetta, Hamzaoğlu’nun sportif direktör Christian Carembeu’nun belirlediği bir kaç teknik direktör adayından bir tanesi olduğunu manşete taşıdı.

Hamza Hamzaoğlu kriterlere uyuyor

Ajansspor’un haberine göre; Yunan kulübünün yeni antrenörü için belirlediği kriterlerden bir tanesi genç olması ikinci ise kupa kazanmış bir teknik direktör olduğu dile getirildi. Galatasaray’da bir sezondan az bir süre içerisinde üç tane kupa kazanan 47 yaşında olan Hamzaoğlu, Olimpiaskos’un kriterlerin uygun bir teknik direktör olarak ön plana çıktığı vurgulandı.

Kulübün Başkanı Marinakis, Ünal Aysal gibi Türkiye’de iyi ilişkileri olan referans aldığı öğrenildi. Yunan basınına açıklamada bulunan FİFA menajeri Marco Kırdemir, Olimpiakos Sportif Direktör Carembeu ile Hamzaoğlu konusunu konuştuklarını ve görüşmelerin olumlu ilerlediğini söyledi.

Hamza Hamzaoğlu, Olimpiakos ile anlaşırsa tarihte ilk defa Türk teknik direktör Yunanistan’ın en üst liginde görev alacak.