DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İçerde 16. bölüm fragmanı / Yeni bölümden ilk sahne izle! (2 Ocak 2017)

İçerde 16. bölüm fragmanı / Yeni bölümden ilk sahne izle! (2 Ocak 2017)

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi İçerde’nin 16. bölümünde neler olacak? İçerde 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün yeni bölümüyle ekranlara gelen rekortmen dizi hem reytinglerde hem de sosyal medyada zirvedeki yerini korudu. #iyimiyiz hashtagiyle yayınlanan dizi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi İçerde’nin 16. bölümünde neler olacak?

İçerde 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün yeni bölümüyle ekranlara gelen rekortmen dizi hem reytinglerde hem de sosyal medyada zirvedeki yerini korudu. #iyimiyiz hashtagiyle yayınlanan dizi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Bu haftada dizinin ilk önce Sneak Peek’i yayınlandı.İçerde dizisinin gelecek haftaki bölümünden ilk sahne yayınlandı.Heyecanın bir dakika eksik olmadığı dizinin son bölümünde neler oldu?Yusuf müdür iyileşecek mi? Alyanak öldürülecek mi? Kösteneli’nin eşine ne oldu? Celal, Sarp ve Melek’in ilişkisini öğrenecek mi? Mert, Sarp’ın polis olduğunu öğrenecek mi? Bu soruların cevapları İçerde 16. bölüm fragmanı yayınlandığında aydınlığa kavuşacak.

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İçerde’nin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Köstenceli’nin eşi Celal’den eşinin intikamını almak için Sarp ile birlik olmuş ve Celal’e ‘Patron’ oyununu oynamışlardı. İşler Sarp’ın planladığı gibi gitmedi. Yeni bölümde Celal, Patron’un kim olduğunu öğrendi ve öldürdü. Köstenceli’nin eşinin iş ortağı avukat Sarp’ı vuracağı sırada araya Yusuf müdür girmişti ve çatışmada ağır yaralanmıştı. Avukat olay yerinde hayatını kaybederken Sarp, Yusuf müdürü apar topar hastaneye kaldırmış ve Emniyet Müdürüne olayı bildirmiştir. Olaylardan kendisini sorumlu tutan Sarp büyük üzüntü duymaktadır.Emniyet Müdürünün talimatıyla Avukat ve Yusuf Müdürün çatıştığı noktadaki tüm deliller ortadan kaldırılmış ve hastane kayıtları silinmiştir. Celal, Yusuf Müdürün vurulduğunu duyunca olayın nasıl gerçekletiğini merak eder ve Mert’e sorar.Yusuf Müdürün nasıl vurulduğunu öğrenmeye çalışan Mert, hastane polisinden kamera kayıtlarını ister. Kamera kayıtlarının Emniyet Müdürü tarafından alındığını öğrenen Mert eli boş döner.Köstenceli’nin eşinin kimlerle bağlantıda olduğunu öğrenmek isteyen Celal, evindeki kamera kayıtlarını alır ve kebap dükkanına getirir. Görüntülerde şifre olduğunu öğrenen Celal, şifreyi kırması için bir adamını getirir. Görüntülerden kendisininde olduğunu bilen Sarp, Celal’in görüntülere ulaşamaması için bir oyun oynar ve Kebapçıya polis baskını düzenletir. Kamera kayıt cihazlarını değiştiren Sarp, gerçek kayıtların polise ulaşmasını sağlar. Emniyet Müdürü görüntüleri incelemesi için Mert’i görevlendirir. Celal, Mert’ten görüntüleri ortadan kaldırmasını ister. Coşkun Mert’ten ailesini söylemesi için Celal’i bitirecek bir delil ister. Şimdi herkes aynı soruyu merak ediyor. Mert, Coşkun’a Celal hakkında delil verecek mi vermeyecek mi?Tüm soruların cevabı gelecek hafta belli olacak.