DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İrem Derici çok zayıfladığı için uyarı aldı| İrem Derici nasıl zayıfladı?

İrem Derici çok zayıfladığı için uyarı aldı| İrem Derici nasıl zayıfladı?

Ünlü şarkıcı İrem Derici,kısa sürede fazla kilo verince yakınları tarafından uyarı aldı. Son dönemlerde gerek yaptığı açıklamalar ile gerekse aşk hayatı ile oldukça gündemde. Peki İrem Derici nasıl zayıfladı? İrem Derici’yi kim uyardı?Eşinden boşanan İrem Derici kısa süre sonra Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile birlikte görüntülenmişti. 72 kiloya kadar çıkan İrem Derici son zamanlarda

Ünlü şarkıcı İrem Derici,kısa sürede fazla kilo verince yakınları tarafından uyarı aldı. Son dönemlerde gerek yaptığı açıklamalar ile gerekse aşk hayatı ile oldukça gündemde. Peki İrem Derici nasıl zayıfladı? İrem Derici’yi kim uyardı?Eşinden boşanan İrem Derici kısa süre sonra Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile birlikte görüntülenmişti. 72 kiloya kadar çıkan İrem Derici son zamanlarda oldukça zayıfladı. Magazin gündeminde aldığı kilolar ile eleştirilen İrem Derici, hayatında olumlu değişiklikler yapmaya karar verdi. Hızlı bir şekilde kilo veren ünlü şarkıcı 50 kiloya kadar düştü.

İrem Derici çok zayıfladığı için uyarı aldı

Yaptığı spor ve diyetler ile hızlı bir şekilde zayıflayan ünlü şarkıcı İrem Derici, modacısı Semih Doğruer tarafından uyarıldı. Daha fazla kilo vermemesi gerektiğini söyleyen yakınları İrem Derici’yi uyardı.

İrem Derici nasıl zayıfladı? İrem Derici kaç kilo verdi?

Sevilen şarkıcı İrem Derici, son zamanlarda verdiği kilolarla gündemde. Başarılı bir şekilde kilo vermeye devam eden İrem Derici nasıl zayıfladı? İrem derici kaç kilo verdi? İrem Derici hangi diyeti uyguladı?Sevilen şarkıcı İrem Derici, son zamanlarda verdiği kilolarla gündemde. Başarılı bir şekilde kilo vermeye devam eden İrem Derici nasıl zayıfladı? Başarılı şarkıcı İrem Derici, magazin gündeminin tahtına oturdu. Son zamanlarda verdiği kilolar ile ilgili hem eleştirilen hem de tebrik edilen ünlü şarkıcı İrem Derici, ‘Yeter’ diyerek azmi sayesinde kilolarına veda etti.İnstagram üzerinden paylaştığı fotoğraf ile verdiği kiloları gözler önüne seren İrem Derici,

İrem Derici nasıl kilo verdi?

Ünlü Şarkıcı İrem Derici’nin nasıl bu kadar çabuk kilo verdiği herkesin merak ettiği bir konu. Birbirinden güzel şarkıları ile gündemde olan ünlü şarkıcı İrem Derici, bu seferde verdiği kilolar ile gündeme geldi.İrem Derici kimdir?21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Piyano Bölümünü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı. “Bensiz Yapamazsın” isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. “Bensiz Yapamazsın”ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar’a aittir. Ayrıca Melih Kibar’ın son bestesi olarak bilinmektedir. Ardından Mayıs 2013’te ikinci teklisi “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı”nı piyasaya çıkartmıştır. Sözü ve müziği Sezen Aksu’ya aittir. Klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağladı. Aynı yılın Eylül ayında İki adlı bir maksi tekli çıkartmıştır.