DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İstanbul Emniyeti’nden flaş açıklama

İstanbul Emniyeti’nden flaş açıklama

İstanbul Emniyeti’nden yapılan açıklamada “Sokakta üniformalı, eli silahlı kişilerin görülmesi durumunda ihbar edin” dedi. Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü trafiğe kapatıldı Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet koprüleri Anadolu’dan Avrupa’ya geçiş yönünde trafiğe kapatıldı.İstanbul’da her iki köprü Jandarma tarafından kapatıldı.Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde Avrupa’dan Anadolu’ya geçiş yapılabiliyor. Hulusi Akar kurtarıldı Ankara’da hareketlilik

İstanbul Emniyeti’nden yapılan açıklamada “Sokakta üniformalı, eli silahlı kişilerin görülmesi durumunda ihbar edin” dedi.

Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü trafiğe kapatıldı

Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet koprüleri Anadolu’dan Avrupa’ya geçiş yönünde trafiğe kapatıldı.İstanbul’da her iki köprü Jandarma tarafından kapatıldı.Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde Avrupa’dan Anadolu’ya geçiş yapılabiliyor.

Hulusi Akar kurtarıldı

Ankara’da hareketlilik devam ediyor. Bir grup asker tarafından rehin alınan Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar’ın kurtarıldığı açıklandı.Anadolu Ajansı (AA) saat 02:45 sıralarında Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar’ın kurtarıldığını açıkladı.Ardından MİT Basın Müşaviri Nuh Yılmaz Akar’ın akıbeti hakkında  “Genelkurmay Başkanı Hululusi Akar görevinin başındadır” dedi.