DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Kenan İmirzalıoğlu İle Sinem Kobal Sonunda Evlendi

Kenan İmirzalıoğlu İle Sinem Kobal Sonunda Evlendi

Sinem Kobal’la Cunda Adası’nda harika bir düğünle evlenen Kenan İmirzalığoğlu, Sinem Kobal’a 480 Bin TL değerinde gerdanlık taktı. Ünlü çift, düğünlerinde halay bile çektiler.\r\n

Sinem Kobal ile  Kenan İmirzalıoğlu’nun  Cunda Adası’ndaki düğününden ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya başladı.  Kenan İmirzalıoğlu’nun, eşi  Sinem Kobal’a değeri 480 bin TL olan gerdanlık setiyle sürpriz yaptığı öğrenildi. İmirzalıoğlu günler öncesinden satın aldığı gerdanlığı nikaha dakikalar kala eşine taktı. İmirzalıoğlu eşini alnından öperken nikah memuru evlilik cüzdanını Kobal’a verdi.

Sonunda Evlendiler
“BİZ EVLENDİK ARTIK EĞLENMEK İSTİYORUZ”Geç saatlere kadar süren eğlence öncesi İmirzalıoğlu “Biz evlendik artık eğlenmek istiyoruz” diyerek konukların yanına gitti.  Kıvanç Tatlıtuğ, “Kısa süre önce bu keyfi biz de yaşadık. Heyecanlı oldukları çok belli. Onlara, akşama her şey geçer diyerek tavsiyede bulundum” dedi. Rıza Kocaoğlu da “Abimiz evleniyor sıra bana geliyor” şeklinde konuştu.İLKER KALELİ SAHNEDESevgilisi Burçin Terzioğlu’nun isteğiyle sahneye çıkan İlker Kaleli, ‘İçerim Ben Bu Akşam’ şarkısını söyleyerek davetlileri coşturdu.Kenan İmirzalıoğlu ve  Sinem Kobal,  Selçuk Balcı’nın şarkılarıyla halay çekti.