DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Ünlü Alman markasının müdürü öldürüldü!

Ünlü Alman markasının müdürü öldürüldü!

Ünlü Alman markası Caparol’un uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Genel Müdür Pavel Zmojnıy’şin rakipleri tarafından öldürüldüğü düşünülüyor.\r\n\r\n

Ünlü Alman markası Caparol’un uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Genel Müdür  Pavel Zmojnıy’şin rakipleri tarafından öldürüldüğü düşünülüyor.Alman markası olan ünlü boya şirketi Caparol’un genel müdürü  Pavel Zmojnıy, silahlı saldırıya kurban gitti. Ukrayna basınında yer alan haberlerde cinayetin Kruşinka kasabasında gerçekleştiği bildirildi.  Pavel Zmojnıy’e kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından ateş açıldı. Ateşlerin olay yerinde bulunan bir otomobilin içinden geldiği öne sürüldü. Kurşunların hedefi olan 42 yaşındaki genel müdür  Pavel Zmojnıy olay yerinde hayatını kaybetti.

Alman markasının genel müdürü Kiev’de yaşıyordu

alman-caprol42 yaşındaki  Pavel Zmojnıy’ın Kiev’in Obolon şehrinde bir kiralık dairede yaşamını sürdürüyordu.  Pavel Zmojnıy’in Kruşina’da yapım aşamasında olan evi ile uğraşıyordu. Saldırının gerçekleştiği anda ise köpeğini gezmeye çıkarmıştı.

Pavel Zmojnıy’in arkadaşından açıklama

Pavel Zmojnıy’in en yakın arkadaşlarından olan Ukrayna milletvekili Aleksey Gonçarenko, Komsomolskaya Pravda gazetesine açıklamada bulundu. Aleksey Gonçarenko, “Geride iki yetişkin çocuğu ve ikinci evliliğinden olan bebeği kaldı. İş ve aile yaşamında sorunları yoktu. Şirket tamamen yasal çalışıyordu. Belki bu, illegal iş yapan rakiplerinin hoşuna gitmemiş olabilir” şeklinde açıklama yaptı.