DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Almanya’da 3 kişinin birden cesedi bulundu

Almanya’da 3 kişinin birden cesedi bulundu

Almanya’da bir evde 3 kişinin birden cesedi bulundu. Bulunan kişilerin biri kadın, ikisi de küçük çocuktu. Almanya bu haberle sarsıldı.Almanya’nın Bavyera eyaletinin Kirchehrenbach kentinde hayatlarını sürdüren ailenin acı haberi tüm basında büyük yer kapladı. Evde 3 ceset bulundu. Gelen ihbarın ardından olay yerine gelen polis ekipleri 3 kişiden birinin kadın ikisininde küçük çocuk olduğunu açıkladı. Daha sonrasında ise olay

Almanya’da bir evde 3 kişinin birden cesedi bulundu. Bulunan kişilerin biri kadın, ikisi de küçük çocuktu. Almanya bu haberle sarsıldı.Almanya’nın Bavyera eyaletinin Kirchehrenbach kentinde hayatlarını sürdüren ailenin acı haberi tüm basında büyük yer kapladı. Evde 3 ceset bulundu. Gelen ihbarın ardından olay yerine gelen polis ekipleri 3 kişiden birinin kadın ikisininde küçük çocuk olduğunu açıkladı. Daha sonrasında ise olay ile ilgili  Oberfranken Emniyet Müdürlüğünden açıklama yapıldı.

Almanya’da 3 kişinin birden cesedi bulundu

Oberfranken Emniyet Müdürlüğünün yaptığı açıklama da, polisin olay yerine gittiğinde evin duman içerisinde olduğu ve hemen ardından itfaiye çağrıldığını ifade etti. Eve girdiklerinde ise  1 kadın ve 2 çocuk cesedine rastladıklarını açıkladı. Bunun yanı sıra Bamberg savcılığının kişi ve ölüm nedenleri ile ilgili soruşturma başlatıldığını belirtti.

Berlin | Eşcinsellerin bulunduğu saunada felaket!

Almanya’nın başkenti Berlin’de eşcinsellerin bulunduğu saunada felaket yaşandı. Yangında 3 kişi hayatını kaybederken, çok sayıda kişi de yaralandı.Berlin’de eşcinsellere özel olarak faaliyet gösteren saunada yangın çıktı. Saunada teknik bir arıza nedeni ile çıkan yangında 3 kişi yanarak hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenlerin yanı sıra çok sayıda kişi de yaralandı. Küçük küçük odalardan oluşan saunada 60 oda bulunuyordu. Yer darlığı nedeni ile itfaiye ekipleri yangını söndürmekte zor anlar yaşandı.Eşcinsellere özel faaliyet gösteren saunada çıkan yangının hemen ardından olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Kurtarma operasyonunda 80 itfaiyeci, 30 itfaiye aracı ve çok sayıda ambulans yer aldı. Binada saunanın yanı sıra yaşlılar yurdu da bulunuyor. Çıkan yangın ile yurtta bulunan yaşlılar büyük panik yaşadı. Fakat itfaiye ekiplerinin hemen müdahalesi sayesinde yaşlılar yangından zarar görmeden kurtarıldı. Ve yangının çıktığı Sauna kulübün eski adı Apollo-Splash-Club olan Steam Works olduğu belirtildi.