DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Demet Akalın’ın ayaklarını görenler gözlerine inanamadı

Demet Akalın’ın ayaklarını görenler gözlerine inanamadı

Pop müziğin kraliçesi olarak tanımlanan ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın ayaklarını görenler gözlerine inanamadı. Akalın ise bu durumu ‘nazar’ olarak nitelendirdi. Her yaza damga vurmayı başaran güzel sanatçı Demet Akalın ayaklarının geldiği hal şok etti. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan şarkıcının paylaştığı resim ile sevenlerini üzdü. İnstagram’ın hikaye bölümden şişmiş olan kötü durumdaki ayaklarının resmini

Pop müziğin kraliçesi olarak tanımlanan ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın ayaklarını görenler gözlerine inanamadı. Akalın ise bu durumu ‘nazar’ olarak nitelendirdi.

Her yaza damga vurmayı başaran güzel sanatçı Demet Akalın ayaklarının geldiği hal şok etti. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan şarkıcının paylaştığı resim ile sevenlerini üzdü. İnstagram’ın hikaye bölümden şişmiş olan kötü durumdaki ayaklarının resmini paylaştı. Takipçileri bu görüntüye inanamadı.

Demet Akalın’ın ayaklarını görenler gözlerine inanamadı

Şişmiş ayaklarının resmini paylaşan Demet Akalın, üzerine ‘Nazar bee ayak sis’ yorumunu yaptı. Akalın’ın ayakları adeta bir balona dönmüştü. Sürekli başına bir şeyler geldiğini ve bunun da hep nazardan kaynaklandığını ifade etti. Takipçileri ise ünlü şarkıcıya geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Instagram o özelliği kullanıcılarına sundu

600 milyon aktif kullanıcı sayısına sahip sosyal paylaşım platformu Instagram, yaptığı güncellemeyle daha önce rafa kaldırdığı özelliği tekrar kullanıma sundu.Reklam verenler için oldukça cazip olan “birden çok fotoğraf yükleme” özelliği yeni güncellemeyle kullanıma açıldı. Böylece sadece tek yüklemede 10 fotoğraf ya da videoyu takipçileriyle paylaşacak.

İki yıl önce de gelmişti

Bu özellik iki yıl önce de kullanıma sunulmasına karşın normal kullanıcıların hoşnutsuz olacağı paylaşımlara neden olabileceği gerekçesiyle sadece reklam verenlerin kısıtlı kullanımına sunuldu.

Özellik nasıl kullanılır?

Sosyal paylaşım platformu nasıl kullanılacağı ile ilgili kullanıcılarına bazı ipuçları veriyor. Yeni işlev sayesinde örneğin sürpriz bir doğum günü partisinden anları paylaşabilir, bir yemek tarifinin adımlarını bir araya getirebilirsiniz.Kullanıcılar seçtiği resimleri istediği şekilde konumlandırabiliyor birden fazla fotoğraf arasında yatay olarak dolaşabiliyorsunuz. Bu şekilde paylaşılan fotoğrafları gönderinin alt kısmında bulunan mavi noktadan anlayabilirsiniz. Paylaşım oluşturmak için fotoğraf ve videoları yüklerken “birden fazla seç” seçeneğini seçmeniz gerekiyor.Bu özelliğe erişmek için telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulamasını güncellemeniz gerekiyor. Güncellemenin ulaşmadığı kullanıcıların tek yapması gereken birkaç gün beklemek.