DOLAR 30.9701 0.18%
EURO 33.4837 0.08%
ALTIN 2019.2808 0.36%
BIST 100 9.316,58 -0.30%
BITCOIN 51104.9809 -1.77%
Diziden ayrıldı köpeklere yem oldu

Diziden ayrıldı köpeklere yem oldu

Geçtiğimiz günlerde Hz. Peygamber sahnesi yüzünden Şefkat Tepe büyük tepki çekmişti. Neredeyse cemaat – AKP savaşına dönüşen bu sahne kavgası sürerken dizinin kahramanlarından tabutçu lakaplı Kordon Celil diziden ayrılmak istediğini açıkladı. Her şey bu istekle başladı. Bu isteği duyan senaristler hemen senaryoyu duruma göre şekillendirdi ve oyuncuyu köpeklere yem yaptılar. Dizinin başladığı ilk bölümden bu

Geçtiğimiz günlerde Hz. Peygamber sahnesi yüzünden Şefkat Tepe büyük tepki çekmişti. Neredeyse cemaat – AKP savaşına dönüşen bu sahne kavgası sürerken dizinin kahramanlarından tabutçu lakaplı Kordon Celil diziden ayrılmak istediğini açıkladı. Her şey bu istekle başladı.

Bu isteği duyan senaristler hemen senaryoyu duruma göre şekillendirdi ve oyuncuyu köpeklere yem yaptılar.

Dizinin başladığı ilk bölümden bu yana kamera karşısında olan Ertuğrul Şakar, Kordon Celil rolüyle Şefkat Tepe izleyicilerinin gönlünde taht kurmuştu. Dizinin başından bu yana PKK’ya karşı başarılı operasyonlar düzenleyen Kordon Celil Şefkat Tepe’den ayrılmak isteyince PKK’nın köpeklerine yem oldu.

Geçtiğimiz Günlerde Konya Valiliği de dizinin çekimlerine izin vermemiş ve Şefkat Tepe hayranlarından büyük tepki toplamıştı.

Diziden noterle ayrıldı

Bu arada Kordon Celil karakterini canlandıran Ertuğrul Şakar ilginç bir şekilde diziden ayrılmıştı. Ertuğrul Şakar, noter aracılığıyla çektiği ihtarnameyle diziden ayrıldığını duyurmuştu. Bu sayede neredeyse yapımcıdan önce gazetelerin olaydan haberi olmuş oldu.