DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Erhan Çelik: “FETO’cu olduğumu duydum”

Erhan Çelik: “FETO’cu olduğumu duydum”

TRT spikeri Erhan Çelik , son dönemde eşi Gülben Ergen ve kendisi hakkında çıkan iddialara Erdoğan’ın karşısında açıklık getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT ortak yayınına konuk oldu. Programda yer alan TRT spikeri Erhan Çelik , son dönemde eşi Gülben Ergen ve kendisi hakkında çıkan iddialar için Erdoğan’a “Bir defalığına yaptığım tüm başvuruları geri çekerek, temiz bir sayfa açarak, bundan sonrası için önüme bakacağım” dedi.erhan celik recep tayyip erdoganErhan Çelik’in o açıklamaları;

“Ben televizyon ekranlarından FETO’cu olduğumu duydum. Aynı zamanda ajan olduğumu duydum. Eşim üzerinden hakaretlere maruz kaldım. Ve bunlar malesef arkadaşlarımızın bildiği televizyon yayınlarıydı… Özellikle ve özellikle milli birlik vurgusunun güçlenmesi gereken bu günlerde ben de bu konuşma üzerine bir defalık yaptığı tüm başvuruları geri çekerek,temiz bir sayfa açarak, bundan sonrası için önüme bakacağım.”
Erhan Çelik’in sözlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın yanıtı ise ‘En idealini yaparsın. En hayırlısını yaparsın. Ve bu böyle olumsuz kötü şeyler yazanların, yapanların hepsi de yanlarına kar kalacaktır. Hele hele insanların ailevi hayatlarıyla uğraşmak; onlarla dalaşmak kimsenin ne haddinedir, ne hakkıdır.’ oldu.