DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?

ATV’nin başarılı dizisi ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ hakkında bir iddia daha. İki haftadır yeni bölümüyle ekranlara gelmeyen dizinin final yaptığı iddia edildi. Sosyal medyada yayılan iddia sonrası, dizinin hayranları dizinin akıbetini merak eder oldu. Peki söylenildiği gibi ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?’. ‘EDHO’ bitti mi? Sosyal medyada dizinin yayından kaldırıldığı iddiaları ne kadar gerçeği

ATV’nin başarılı dizisi ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ hakkında bir iddia daha. İki haftadır yeni bölümüyle ekranlara gelmeyen dizinin final yaptığı iddia edildi. Sosyal medyada yayılan iddia sonrası, dizinin hayranları dizinin akıbetini merak eder oldu. Peki söylenildiği gibi ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?’.

‘EDHO’ bitti mi?

Sosyal medyada dizinin yayından kaldırıldığı iddiaları ne kadar gerçeği yansıtıyor? Bu sorunun cevabını aslında geçtiğimiz hafta dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır sosyal medya hesaplarından verdi. Dizi takipçilerinden gelen yoğun mesaj sonrası iki başrol oyuncusu da dizinin final yapmadığını şu sözleriyle açıkladı.Oktay Kaynarca: “Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO’cular her sene sezon ortası, yani ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir. Yani 2 ya da 3 hafta ara verilir. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir. İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz” mesajını paylaştı.Deniz Çakır: “Güzel izleyici, ‘Dizi neden yok?’ diye sitemli sözler içindesiniz. Ama bu kanal ve yöneticiler arasındaki bir durum ve karar. Her sene süresi değişse de olan bir şey. Biz oyuncuları söz sahibi değiliz. Ama siz hep bize sitem ediyorsunuz. Etmeyin. Çünkü kıymet veriyoruz size. Çünkü hayat öğretiyor ki yargılamak kötü, sitem yorucu bir şey. Ne yapalım iki hafta ayrı düştük. Tek derdimiz bu olsun. Tez zamanda yeni bölümde buluşmak dileğiyle, sevgiyle”