DOLAR 30.9679 0.17%
EURO 33.4578 0.00%
ALTIN 2018.8408 0.34%
BIST 100 9.314,64 -0.32%
BITCOIN 51335.6304 -1.32%
Florya’dan aslanı söküp metrobüsle götürdüler!

Florya’dan aslanı söküp metrobüsle götürdüler!

  Florya Metin Oktay Tesisleri’nde takımlarının şampiyonluğunu kutlayan bir grup Galatasaraylı taraftar, tesislerde bulunan aslan heykelini çaldı. Taraftarların, aslan heykelini metrobüse koyarak götürmesi dikkat çekti. Taraftarların metrobüsle götürdükleri aslan heykeli, yine taraftarlarca görüntülendi.   Florya’dan aslanı söküp metrobüsle götürdüler! Galatasaray’ın 20. şampiyonluğunu ilan ettiği akşam tüm yurtta kutlamalar yapılırken Florya’da çok ilginç bir olay yaşandı.
Florya Metin Oktay Tesisleri’nde takımlarının şampiyonluğunu kutlayan bir grup Galatasaraylı taraftar, tesislerde bulunan aslan heykelini çaldı. Taraftarların, aslan heykelini metrobüse koyarak götürmesi dikkat çekti. Taraftarların metrobüsle götürdükleri aslan heykeli, yine taraftarlarca görüntülendi.
Florya'dan aslanı söküp metrobüsle götürdüler! 

Florya’dan aslanı söküp metrobüsle götürdüler!

Galatasaray’ın 20. şampiyonluğunu ilan ettiği akşam tüm yurtta kutlamalar yapılırken Florya’da çok ilginç bir olay yaşandı. Kutlama yapmak için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giden yüzlerce taraftar gece boyunca büyük sevinç yaşadı. Tesislerde futbolcuların olmadığı kutlamalarda bazı taraftarlar dönüş sırasında Galatasaray Kulübü’ne ait olan bazı eşyaları götürdü. Florya’da bulunan futbolcu maketleri, aslan heykeli gibi bazı eşyalar taraftarlarca yağmalandı. Bu eşyaların metrobüste taşınıp fotoğraflanması ise dikkatlerden kaçmadı.