DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Hintli Adam, Omuzlarını Göğüs Kafesinde Birleştirebiliyor

Hintli Adam, Omuzlarını Göğüs Kafesinde Birleştirebiliyor

Hintli Adam, Omuzlarını Göğüs Kafesinde… Omuzlarını göğüs kafesinde birleştirebilen Rammehar Punia isimli Hintli vatandaş, bu tuhaf özelliğini korumak için günde 4 saat egzersiz yapıyor. Hindistan’da yaşayan bu adam omuzlarını tıpkı bir lastik gibi kullanabiliyor. Görenlerin dönüp dönüp tekrar baktığı Rammehar Punia’nın gerçek görüntüsünü anlamak neredeyse imkansız.35 yaşındaki Rammehar Punia’nın dünyada eşi benzeri yok. 2011 yılında

Hintli Adam, Omuzlarını Göğüs Kafesinde…

Omuzlarını göğüs kafesinde birleştirebilen Rammehar Punia isimli Hintli vatandaş, bu tuhaf özelliğini korumak için günde 4 saat egzersiz yapıyor.

Hintli Adam, Omuzlarını Göğüs Kafesinde Birleştirebiliyor
Omuzlarını Göğüs Kafesinde Birleştirebiliyor
Hindistan’da yaşayan bu adam omuzlarını tıpkı bir lastik gibi kullanabiliyor. Görenlerin dönüp dönüp tekrar baktığı Rammehar Punia’nın gerçek görüntüsünü anlamak neredeyse imkansız.35 yaşındaki Rammehar Punia’nın dünyada eşi benzeri yok. 2011 yılında Guinnes Rekorlar Kitabı’na giren genç adam omuzlarını göğüs kafesinde birleştirebiliyor.GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMIYORBu ilginç özelliğiyle 60 saniye içinde 41 adet CD’yi omuzlarını kullanarak kırabiliyor. Dünyanın gördüğü tek gerçek lastik adam omuzlarını ve kollarını öyle bir şekle sokuyor ki görenler anlamakta zorlanıyor.GÜNDE 4 SAAT EGZERSİZ YAPIYORLastik adam bu tuhaf özelliğini korumak için günde 4 saat egzersiz yapıyor. Punia ülkesinin hemen hemen her yerinde hatta İtalya’ya kadar uzanan uluslararası alanda gösteriler düzenliyor.