DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Kara Sevda ne zaman bitecek? Sevilen diziden kötü haber

Kara Sevda ne zaman bitecek? Sevilen diziden kötü haber

14 Ekim 2015’te yayın hayatına başlayan Star Tv’nin başarılı dizisi Kara Sevda final yapmaya hazırlanıyor. İddialı kadro ve konusuyla yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen dizi reytinglerde de oldukça iyi bir konumda yer alıyor.Diriliş Ertuğrul, No:309, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi iddialı dizilerle aynı gün yayınlanan dizi zirveyi Diriliş’in elinden uzun zamandır alamamasına rağmen

14 Ekim 2015’te yayın hayatına başlayan Star Tv’nin başarılı dizisi Kara Sevda final yapmaya hazırlanıyor. İddialı kadro ve konusuyla yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen dizi reytinglerde de oldukça iyi bir konumda yer alıyor.Diriliş Ertuğrul, No:309, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi iddialı dizilerle aynı gün yayınlanan dizi zirveyi Diriliş’in elinden uzun zamandır alamamasına rağmen günün en çok izlenen ilk 3 dizisi arasına adını başarıyla yazdırmayı başarıyor.

Kara Sevda ne zaman final yapacak?

Peki reytinglerde de iyi konumda olan, başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı dizi neden ve ne zaman final yapacak?Dizinin final tarihi hakkında henüz net bir tarih belirlenmese de Kara Sevda bu sezon final yapacak. Dizinin neden final kararı aldığı hakkında da bir açıklama yapılmazken, hem senaryonun tükenmesi, hemde iyi bir yerde projenin noktalanması projenin bitirilmesine sebep olduğu iddia edildi.Dizi reyting sıralamasında ilk 4’teki yerini uzun zamandır korumayı başarıyor.