DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Samsung Galaxy Note 7 alev aldı

Samsung Galaxy Note 7 alev aldı

Samsung’un yeni çıkardığı Galaxy Note 7’nden kötü haberler gelmeye başladı. Araçta sarja bırakılan Galaxy Note 7 alev aldı.\r\n\r\n

Samsung’un yeni çıkardığı Galaxy Note 7’nden kötü haberler gelmeye başladı. Araçta sarja bırakılan Galaxy Note 7 alev aldı.Samsung, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Note 7’nin satışlarını durdurmuş ve telefonları geri toplama kararı almıştı. Note 7’nin şarj ünitesinde bulunan bir hata nedeni ile dolum esnasında ısınmaya başladığının bilgisi verilmişti.

ARACI ALEV ALDI

note-7-patladiABD’de yaşayan Nathan Dornarcher isimli vatandaş Galaxy Note 7 markalı telefonunu aracında şarja bıraktığını ve şarj sırasında çok fazla ısınan Note 7’nin patladığını ifade etti. Alev alan aracının resimlerini de facebook sayfasında paylaştı.

“UÇAKTA ŞARJ ETMEYİN”

Note 7’nin patladığı haberini duyan Amerikan Havacılık Adresi yolcularını uyardı. Amerikan Havacılık Üssü, yolcuların Galaxy Note 7 markalı telefonlarının uçakta kesinlikle şarj etmemeleri konusunda bir talimat yayınladı.

Galaxy Note 7’nin satışı durduruldu

Samsung son bombasını Galaxy Note 7’yi çıkararak patlamıştı. Samsung telefonların aküsünde kaynaklanan bir hata nedeni ile satışını durdurdu.Samsung, yeni çıkardığı Galaxy Note 7’nin satışını durdurdu. Satışın durdurulması ile ilgili Güney Kore şirketinden gelen açıklamada telefonlardaki akülerden kaynaklanan bir hata olduğu bildirildi. Akülerden kaynaklanan hata nedeni ile bazı telefonların sarj sırasında ateş aldığı belirtildi. Bu hatadan kaynaklı satışlarının durulmasının yanı sıra tüm dünya genelindeki Galaxy Note 7 sahiplerinin telefonlarını yenisiyle değiştirebileceğini duyurdu.samsung-note-7

Galaxy Note 7’lerden bazıları ateş aldı

Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 7 sahiplerine bir duyuru yapmıştı. Galaxy Note 7’nin ve yeni model telefonların ek kontrolden geçeceğini duyurmuştu. Bunun yanı sıra sosyal medyada yeni Galaxy Note 7’lerden bazılarının patladığı haberleri yer almıştı.