DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Usta sanatçıdan acı haber! Ailesi haberi işte böyle duyurdu

Usta sanatçıdan acı haber! Ailesi haberi işte böyle duyurdu

Halk müziğine gönül vermiş usta sanatçıdan acı haber geldi. Haberi sanatçının ailesi sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü halk müziği sanatçısı Emre Saltık dün gece evindeyken aniden kalp krizi geçirdi. Fenalaşan sanatçının evine ambulans ekipleri kısa sürede intikal etti. Sanatçıyı alan sağlık ekipleri bölgeye en yakın olan Büyükçekmece Kolan Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Kolan

Halk müziğine gönül vermiş usta sanatçıdan acı haber geldi. Haberi sanatçının ailesi sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü halk müziği sanatçısı Emre Saltık dün gece evindeyken aniden kalp krizi geçirdi. Fenalaşan sanatçının evine ambulans ekipleri kısa sürede intikal etti. Sanatçıyı alan sağlık ekipleri bölgeye en yakın olan Büyükçekmece Kolan Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Kolan Hastanesi’nin Beylikdüzü’nde bulunan hastanesine kaldırıldı.

Usta sanatçıdan acı haber

Aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan sanatçı Emre Saltık’ın durumunun kritik olduğu ve acil olarak yoğun bakıma alındığı ifade edildi. Bu acı haberi ise akrabası olan Turabi Saltık isimli beyefendi sosyal medya hesabından duyurdu. CHP İstanbul milletvekilleri Zeynel Emre, Bihlun Tamaylıgil ile Büyükçekmece Belediye Baskanı Hasan Akgün sanatçıyı yanlız bırakmadı. Hastaneye ziyarete giden Zeynel Emre, Bihlun Tamaylıgil ile Hasan Akgün doktorlardan durumu ile ilgili bilgi aldı.

Halk müziğine gönül vermiş usta sanatçıdan acı haber geldi. Haberi sanatçının ailesi sosyal medya hesabından duyurdu.

Ailesi haberi işte böyle duyurdu

Turabi Saltık ise sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, ‘Sevgili Dostlar, Akrabam güzel insan sanatçı Emre Saltık şu an İstanbul Beylikdüzü Kolon Hastanesinde yoğun bakıma alındı. Geçirdiği zor bir kalp krizinden dolayı, 72 saat uyutulacak. Dostlarımızın sıcak sevgisi ve iyi dilekleri, temennileri, duaları Emre’yle olsun.’ ifadelerini kullandı.