DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Yaşar Büyükanıt öldü mü?

Yaşar Büyükanıt öldü mü?

Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt öldü mü? Dün gece aniden hastaneye kaldırılan Yaşar Büyükanıt’ın son durumu ne? Çıkan iddialar doğru mu? Yaşar Büyükanıt dün eşi ile birlikte çıktığı yürüyüş esnasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Kalp rahatsızlığı şikayetiyle yoğun bakıma alındı. Hastaneye kaldırılmasından sonrasında hakkında bir çok haber çıktı. Yoğun bakıma alınan Yaşar Büyükanıt’ın durumunun ciddi olduğu

Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt öldü mü? Dün gece aniden hastaneye kaldırılan Yaşar Büyükanıt’ın son durumu ne? Çıkan iddialar doğru mu?

Yaşar Büyükanıt dün eşi ile birlikte çıktığı yürüyüş esnasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Kalp rahatsızlığı şikayetiyle yoğun bakıma alındı. Hastaneye kaldırılmasından sonrasında hakkında bir çok haber çıktı. Yoğun bakıma alınan Yaşar Büyükanıt’ın durumunun ciddi olduğu ve kurtulmasının zor olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Yaşar Büyükanıt öldü mü?

Geceyi yoğun bakımda geçiren Yaşar Büyükanıt için herkes endişe duymaya başladı. Kızının soruları geçiştirerek cevap vermesinden şüphelenen herkesin kafasında ‘Yaşar Büyükanıt öldü mü?’ sorusu canlandı. Fakat hastane doktorları böyle bir açıklama yapmadı. Çıkan iddialar yalanlandı. Sadece daha sağlıklı bir muayene geçirmesi için gözetim altında tutulduğu belirtildi.

Yaşar Büyükanıt neden hastaneye kaldırıldı? | Son durumu nedir?

25. Genelkurmay başkanı emekli olan Orgeneral Yaşar Büyükanıt neden hastaneye kaldırıldı. Büyükanıt’ın rahatsızlığı nedir? Son durumu nasıl?

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt bu akşam saatlerinde rahatsızlandı. Rahatsızlanan Büyükanıt hemen hastaneye kaldırıldı. Gelen son dakika haberlerine göre, Sultan Abdulhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Büyükanıt’ın  sağlık durumunun ciddi olduğunu ve yoğum bakıma kaldırıldığı bilgileri yer aldı.

Yaşar Büyükanıt’ın kızı konuştu

Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt’ın kızı Bengü Caymaz Büyükanıt ise çıkan haberleri yalanlayarak korkulacak bir şeyin olmadığını ifade etti. Büyükanıt eşi ile birlikte yürüyüşe çıkmış ve aniden ter dökmeye başlamıştı. Hemen ultan Abdulhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Büyükanıt yoğun bakıma alındı. O esnada hastane işlemleri yaptırmak için aşağı inen kızı Bengü Caymaz basın mensuplarının sorduğu soruları yanıtladı. Basının sorduğu “Önemli bir şey var mı?” sorusuna, “Yok” diyerek cevap verdi. Fakat Yaşar  Büyükanıt’ın geceyi yoğun bakımda geçireceği ortaya çıktı.