DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Atalay Demirci tutuklandı

Atalay Demirci tutuklandı

Ayyıldız Team tarafından Twitter hesabı hacklenen Demirci’nin DM’den Hakan Şükür ve Enes Kanter’le yaptığı konuşmalar ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Demirci, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, 15 Temmuz darbe girişimine yönelik başlattığı soruşturma kapsamında tutuklandı. “Geleceğiz biz de oralara..” Atalay Demirci’nin Fethullah Gülen taraftarı paylaşımlar yapan NBA oyuncusu Enes Kanter’le 29 Temmuz’da gerçekleştirdiği iddia edilen konuşmalarda  “Tedbiren

Ayyıldız Team tarafından Twitter hesabı hacklenen Demirci’nin DM’den Hakan Şükür ve Enes Kanter’le yaptığı konuşmalar ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan Demirci, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, 15 Temmuz darbe girişimine yönelik başlattığı soruşturma kapsamında tutuklandı.

“Geleceğiz biz de oralara..”

Atalay Demirci’nin Fethullah Gülen taraftarı paylaşımlar yapan NBA oyuncusu Enes Kanter’le 29 Temmuz’da gerçekleştirdiği iddia edilen konuşmalarda  “Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar, dur bakalım geleceğiz gibi biz de oralara, ne olur dua et, Allah’a emanet ol” yazdığı iddia edilmişti.

“Kusura bakma abi bizde diğer taraflara da yetişmeye çalışıyoruz”

Konuşmalarda Atalay Demirci’nin Enes Kanter’den borç istediğini ve Kanter’in “Şu an bende biraz sıkışığım abi. İleride olabilir de ama şu an biraz zor olabilir. Kusura bakma abi bizde diğer taraflara da yetişmeye çalışıyoruz yoksa bir çok Hizmet duracak Allah korusun” dediği iddia edilmişti.

Atalay Demirci’ye Hakan Şükür dert yanmış

Atalay Demirci’nin hesabından Hakan Şükür’le yapılan konuşmada Şükür’ün Demirci’ye dert yandığı iddia edildi. Şükür’ün  Demirci’ye “Benim alanıma bakıyorum, halime bakıyorum sıfırlandık. Neydik ne olduk. Nasıl bir sınav. Ev araba boyuna masraf kimse yardım etmedi. Ona da gittim ve boş döndüm bizle uğraşacak vakti yok. Çok sıkıldık” dediği iddia ediliyor.Yazılmaların ortaya çıkmasından sonra Atalay Demirci’nin sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmış ve FETÖ ile bağlantısı olmadığını söylemişti.

“Kandırıldım…”

“Halkından özür dileyen bir ahmağın ifadeleri olarak okuyunuz lütfen… 15 Temmuz gecesi Fettullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benim de herkes gibi fikrim değişmiştir ve Ankara Kızılay Meydanına çıkıp bu hain terör örgütünü lanetlemiş ve kendi sosyal medya hesaplarımdan da örgütle ilgili görüşlerimi bildirmişimdir. (Biraz araştırılınca görülecektir)… Geçmişte bir çoğumuzunda yaşadığı üzere manevi duygularımın kullanılarak kandırılmış olmanın üzüntüsünü yaşamaktayım.”

Acun Ilıcalı’da tepki göstermişti

Demirci’ye bir tepki de Acun Ilıcalı’dan geldi. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği, Tv8’de yayınlanan ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programında Atalay demirci birinci olmuş ve tüm Türkiye tarafından sevilen isim haline gelmişti. Tepkiler sonrası Demirci’yi Acun Ilıcalı tüm sosyal medya hesaplarından takipten çıktı.