DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Cemil İpekçi’den Şok İtiraf! “Geneleve Düşkündüm”

Cemil İpekçi’den Şok İtiraf! “Geneleve Düşkündüm”

Türkiye’nin usta modacılarından olan Cemil İpekçi şok itiraflarda bulundu. Gençliğinde geneleve düşkün olduğunu dile getiren modacı, kadınları tanıdıkça eşcinsel olduğuna şükrettiğini söyledi.

Türkiye’nin fenomen Moda tasarımcılarından biri olan cemil ipekçi, Posta’dan Canan Danyıldız’a verdiği röportajda özel hayatına dair cesur açıklamalarda bulundu. Yıllar önce eşcinsel olduğunu ilan eden 68 yaşındaki İpekçi, ‘yeniden bir kadınla birlikte olabilirim. Allah beni bu dünyaya renk olsun diye kelebek olarak yolladı’ diyor. Gençken genelev düşkünlüğü olduğunu söyleyen İpekçi, kadınlarla sohbet etmeyi sevdiğini ama onları tanıdıkça eşcinsel olduğu için şükrettiğini söylüyor!SEKS HAYATI İLE İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMALARİlk cinsel ilişkisini 13 yaşında bir kadınla yaşadığını söyleyen İpekçi, erkekle ilk cinsel deneyiminin ise 19 yaşında olduğunu söylüyor; hem de en yakın arkadaşıyla!Zeki Müren’in hayatında büyük bir yeri olduğunu söyleyen İpekçi, bir gün Müren’in kendisini ağladığı bir anda teselli ettiğini söylüyor. Müren’in kendisine yönelttiği ‘İnsanlar hakikatleri senin yüzüne vurmadan sen çarp’ sözü hayat felsefesi olmuş. Bu yüzden de eşcinselliğini hiç saklamamış.

Cemil İpekçi’den Şok İtiraf! “Geneleve Düşkündüm”

Gençken pavyon ve genelev düşkünlüğü olduğunu söyleyen İpekçi, ‘Bayılırım geneleve, kadınlarla birlikte olurdum, onlarla sohbet etmeyi de seviyordum. Kadınları tanıdıkça eşcinsel olduğuma şükrediyorum’ diyor.