DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Emekliye promosyon ne zaman? Ne kadar promosyon ödenecek?

Emekliye promosyon ne zaman? Ne kadar promosyon ödenecek?

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği promosyon ödemeleri ne zaman yapılacak? Ve emekliye promosyon ödemesi ne kadar olacak? Emekli promosyonu haberlerinde son dakika.. Emekliye promosyon ne zaman ödenecek? Emeklilerin heyecanla beklediği promosyon haberleri ile ilgili son açıklama Bakan Mehmet Müezzinoğlu’ndan geldi. SGK ise emeklilere yapılacak bu promosyon ödemelerinin hangi bankalara yatırılması için protokol hazırladı. Milyonlarca emeklinin uzun zamandan

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği promosyon ödemeleri ne zaman yapılacak? Ve emekliye promosyon ödemesi ne kadar olacak? Emekli promosyonu haberlerinde son dakika..

Emekliye promosyon ne zaman ödenecek?

Emeklilerin heyecanla beklediği promosyon haberleri ile ilgili son açıklama Bakan Mehmet Müezzinoğlu’ndan geldi. SGK ise emeklilere yapılacak bu promosyon ödemelerinin hangi bankalara yatırılması için protokol hazırladı. Milyonlarca emeklinin uzun zamandan beri beklediği promosyonun ne zaman ödeneceği konusundaki soru işaretleri aydınlanacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamada “İnşallah mart ayında alacaklar.” dedi. Ne kadar maaşa ne kadar promosyon ödenecek? Peki Emekli promosyonu 2017 yılında kaç para olacak?Promosyon ödemelerinin Şubat ayında yada Mart’ta start verilmesi bekleniyor. Bu ödemelerden 12 milyondan fazla emekli yararlanacak. Tek seferlik yapılacak olan promosyon ödemeleri kamu bankalarında 300-450 lira arasında olurken, özel bankalarda ise 600 liranın üzerine çıkacağı açıklandı.

Kimlere ne kadar ödeme yapılacak?

-Kamu Bankaları

  • 1000 lira altındaki emekli maaşı olanlara 300 lira
  • 1000-2000 arasında maaş alanlara 375 lira
  • 2000 ve üzeri için ise 450 lira

Toplam ödeme ne kadar? | 5 milyar liraÖdemeler ne zaman? | Şubat veya Mart ayında