DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Evlilik programları bitiyor mu? Evleneceksen Gel kaldırılacak mı?

Evlilik programları bitiyor mu? Evleneceksen Gel kaldırılacak mı?

Evlilik programları bitiyor mu? Esra Erol bitiyor mu? Zuhal Topal,  Evleneceksen Gel kaldırılacak mı? Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, evlilik programlarının tamamen programdan kaldırılmasıyla ilgili son aşamaya gelindiğini açıkladı. Reyting rekorları kıran evlilik programlarının kaldırılmasıyla ile ilgili tüm detaylar bu haberimizde. Evlilik programları bitiyor mu? Evleneceksen Gel kaldırılacak mı? Evlilik programları sona erecek mi? Esra Erol

Evlilik programları bitiyor mu? Esra Erol bitiyor mu? Zuhal Topal,  Evleneceksen Gel kaldırılacak mı? Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, evlilik programlarının tamamen programdan kaldırılmasıyla ilgili son aşamaya gelindiğini açıkladı. Reyting rekorları kıran evlilik programlarının kaldırılmasıyla ile ilgili tüm detaylar bu haberimizde.

Evlilik programları bitiyor mu? Evleneceksen Gel kaldırılacak mı?

Evlilik programları sona erecek mi? Esra Erol bitiyor mu? Zuhal Topla Evleneceksen Gel kaldırılacak mı? Evlilik programlarıyla ilgili toplamda 120 bin şikayetin olduğunu söyleyen Numan Kurtuluş, bu konuyla alakalı Radyo ve Televizyon Üst Kurulunun (RTÜK) bir çalışma yaptığını belirtti.

Kurtulmuş, “Bu şikayetler bize, Cumhurbaşkanlığına ve Başbakanlığa geliyor. Şuan böyle bir çalışma yapılıyor, son noktaya geliyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte bunu büyük ihtimalle bir Kanun Hükmünde Kararname (KHK) düzenlemesi ile gündeme getirebiliriz. Bu yöndeki çalışmalar son noktadadır, İnşallah toplumsal bu talepleri karşılayacağız” dedi.

Malatya ziyareti esnasında Er TV ve Vuslat TV şöyle konuştu: Üzülerek izlediğimiz bir alan. Bu bizim örfümüze, geleneğimize, inançlarımıza, Türk aile yapısına, Anadolu topraklarının kültürüne uygun olmayan şeylerdir. Zaman zaman bize de ulaşan hiçbir şekilde kabul edilemeyecek sözlerin, davranışların sergilendiği bir takım evlilik programları. Neymiş efendim reytingi çok yüksek ve dolayısıyla reklam gelirleri de çok yüksek. Olmaz olsun böyle reklam gelirleri. Aile müessesini ortadan kaldıracak, ulviyetini, kutsiyetini ortadan kaldıracak son derece acayip programlar var” ifadelerine yer verdi.