DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Göz6’da kim elendi? 2 Ocak 2017 (Eleme Gecesi)

Göz6’da kim elendi? 2 Ocak 2017 (Eleme Gecesi)

Tv8’in sevilen Göz6 yarışma programından bugün kim elenecek? Sevilen programda finale çok az bir zaman kaldı. Herkes artık bireysel yarışıyor. 2 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan bölümünde eve kızlardan biri veda edecek. Survivor 2017 hayallerine hangi yarışmacı veda edecek?4 OCAK’TA KIZLAR EVİNDEN YARIŞMAYA VEDA EDEN İSMİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN 2 Ocak 2017 tarihinde Göz6 evine ve Survivor

Tv8’in sevilen Göz6 yarışma programından bugün kim elenecek? Sevilen programda finale çok az bir zaman kaldı. Herkes artık bireysel yarışıyor. 2 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan bölümünde eve kızlardan biri veda edecek. Survivor 2017 hayallerine hangi yarışmacı veda edecek?4 OCAK’TA KIZLAR EVİNDEN YARIŞMAYA VEDA EDEN İSMİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

2 Ocak 2017 tarihinde Göz6 evine ve Survivor 2017 hayallerine veda eden isim Serenay oldu.HER GÜN BİR KİŞİ ELENECEK

Kazananların Survivor 2017’ye gideceği programda finale sayılı günler kaldı. Büyük finalde 2 erkek 2 kadın yarışmacı kalacak. Büyük finale kadar eve her gün bir isim veda edecek.

YILBAŞINA HEP BERABER GİRDİLER

Göz6 programında finale sayılı günler kaldı. Survivor 2017 hayalleri için yarışmacılar kıyasıya yarışmaya devam ediyor. Programın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde büyük bir sürpriz yaşandı. Herkes kızlar grubundan birinin eleneceğini düşünürken, final oyununu kızlar kazandı ve evden elenen olmadı. Tüm yarışmacılar yılbaşına birlikte girdi.Göz6 evini kapatan paravan artık açık kalacak. Finale kadar tüm yarışmacılar birlikte vakit geçirebilecekler.

KURALAR ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNÜ ÇEKİLECEK

Programın geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan bölümünde çekilen kuraya göre, Pazartesi günü kızlar takımından bir yarışmacı, salı günü erkekler takımından bir yarışmacı Göz6 evine veda edecek. Çarşamba ve Perşembe günü yeni kuralar çekilecek ve erkekler takımından mı kızlar takımından mı biri elenecek belli olacak.