DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Göz6 evinde bugün kim elendi? (Kızlar – Eleme Gecesi)

Göz6 evinde bugün kim elendi? (Kızlar – Eleme Gecesi)

Tv8’in sevilen yarışma programı Göz6’da eleme haftası tam gaz devam ediyor. Yarışmaya kızlar evinden hangi isim veda etti? İşte ayrıntılar…

Survivor kadrosuna katılacak iki ismin belirleneceği ‘Göz6’ programında eleme heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Dün erkekler evinden Fatih Kılıçaslan yarışmaya veda etmişti. Bu gece yarışmaya kızlar evinden hangi isim veda edecek?Göz6 – 4 Ocak – Kızlar evi eleme paylaşan: ilkelihaberBüyük final öncesi kızlar evinde elemeye kalan isimler Filiz Yazıcı, Ecem Karaağaç ve Berna Keklikler oldu. SMS oylaması sonucuna göre Göz6 evine veda eden isim Filiz  Yazıcı oldu.

ERKEKLER EVİNDE 3 OCAK’TA HANGİ İSİM ELENDİ?

Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Bulut olmuştu. SMS oylamasına Erdi, Fatih ve Ramazan kalmıştı. SMS oylamasında en az oy alan isim Fatih Kılıçaslan olmuştu.

KIZLAR EVİNDE 2 OCAK’TA HANGİ İSİM ELENMİŞTİ?

Göz6 evinde eleme heyecanı tam gaz devam ediyor. 2 Ocak’ta kızlar evinden yarışmaya ve survivor hayallerine veda eden isim Berna, Ecem, Serenay ve Filiz dörtlüsünden yarışmaya veda eden isim Serenay olmuştu.

HER GÜN BİR KİŞİ ELENECEK

Kazananların Survivor 2017’ye gideceği programda finale sayılı günler kaldı. Büyük finalde 2 erkek 2 kadın yarışmacı kalacak. Büyük finale kadar eve her gün bir isim veda edecek.

YILBAŞINA HEP BERABER GİRDİLER

Göz6 programında finale sayılı günler kaldı. Survivor 2017 hayalleri için yarışmacılar kıyasıya yarışmaya devam ediyor. Programın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde büyük bir sürpriz yaşandı. Herkes kızlar grubundan birinin eleneceğini düşünürken, final oyununu kızlar kazandı ve evden elenen olmadı. Tüm yarışmacılar yılbaşına birlikte girdi.Göz6 evini kapatan paravan artık açık kalacak. Finale kadar tüm yarışmacılar birlikte vakit geçirebilecekler.

KURALAR ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNÜ ÇEKİLECEK

Programın geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan bölümünde çekilen kuraya göre, Pazartesi günü kızlar takımından bir yarışmacı, salı günü erkekler takımından bir yarışmacı Göz6 evine veda edecek. Çarşamba ve Perşembe günü yeni kuralar çekilecek ve erkekler takımından mı kızlar takımından mı biri elenecek belli olacak.