DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İlker Kaleli diziye devam edecek mi?

İlker Kaleli diziye devam edecek mi?

Poyraz Karayel dizisine lker Kaleli’nin devam edip etmeyeceği büyük merak konusuydu. Ünlü sanatçı dizinin yeni sezonunda ne olacağını açıkladı.

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın rol aldığı Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Poyraz Karayel’in sezon finali çok konuşulmuştu.Sezon finali bölümünde vurularak hayatını kaybeden ‘Poyraz’ karakterine can veren İlker Kaleli final bölümü sonrası kafaları karıştıran paylaşım yapmış ve diziden ayrılma ihtimallerini yükseltmişti.

İlker Kaleli diziden ayrıldı mı?

Sosyal medyada büyük ses getiren final bölümüne binlerce izleyici yorumlarda bulundu.‘Poyraz’ karakterine can veren İlker Kaleli geçtiğimiz gün ‘İki Kadın Arasında’ programına konuk oldu. Programda Poyraz Karayel dizisine devam edeceğini ve sezon finalinde yaşanan olayların rüya gibi gösterileceğini açıkladı.

İlker Kaleli‘nin Instagram hesabından paylaştığı mesaj

ilker kaleli instagram“İşte bir yolun daha sonu… Kaç adım attık, nerelere girdik, nerelerden geçtik beraber, herşey değisti bu bir çift bot değişmedi. Ayakkabıları ayrı severim ben. Bir insanın seçimlerini, yürüdüğü yolları, sevincini, hayal kırıklığını, koşarak kaçışını, koşarak kavuşmasını, yere nasıl bastığını, ayakta nasıl kaldığını onlar bilir. Gizli bir kayıt makinesi gibi. Görmesini bilene anlatır bütün hikayeyi. Üzerindeki izlerde yazılıdır insanin kim olduğu.Ve ne derlerse desinler, en masum yeridir insanın ayakları. Eller yalan söyler, gözler yalan söyler, kelimeler kandırır ama ayaklar bilmez numara yapmayı, gizlemeyi, kandırmayı…Öylece dururlar tüm yaşadıklarıyla… Bügün ikinci sezon finali. Hep beraber elimizden geldiğince, bir hikaye anlatmaya çalıştık, başka da bir derdimiz olmadı hiçbir zaman. İyi günümüz oldu, kötü günümüz oldu, içeride neler oldu, dışarıdan ne göründü kimse bilmez, bilmemelidir de…Konuşarak kendini anlatmayı pek sevmem ben, bazı hisler, bazı dertler kelimelerden büyüktür. O yüzden susuşmuzun bir anlamı vardı bunca zaman. Sustum sadece. Söyleyecek birşeyim olmadığından değil, bu kadar iftira ve karalamanın içinde sadece “durmak” doğru olduğundan. Hayret ve şaşkınlık içinde… Neyse… Sadece çok ağır bedeller ödeyerek bugünlere geldik, en yakınımızdan en uzağa, bilen biliyor, yine de çok konuşmaya gerek yok. En zor günlerimde, benden desteğini esirgemeyen, öyle ya da böyle, gerçeği merak eden, gelen, mesaj yollayan, birşeyler yapan tüm dostlara, canlara;İçinizin güzelliği, koşulsuz yoldaşlığınız en büyük ödülümdür. Ve doğru her zaman yolunu bulur. Saygılar ve sevgiler. Emeği geçen herkese çok teşekkürler… Kendinize iyi bakın…ilker kaleli twitter