DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İrem Derici’nin eski eşinden ilk yorum geldi

İrem Derici’nin eski eşinden ilk yorum geldi

Lider Şahin ile aşk yaşadığı dedikodularına İnstagram hesabından ilişkilerini duyurarak son noktayı koyan İrem Derici’nin eski eşi Rızan Esendemir’den ilk açıklama geldi.

2014’te radyoculuk yapan Rıza Esendemir ile dünya evine giren şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. İrem Derici, aradan kısa süre sonra yeni aşk dedikodularıyla gündeme bomba gibi düştü.Derici, Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le aşk iddialarını instagram hesabından paylaştığı resimle doğruladı. Derici’nin eski eşi Rıza Esendemir bu aşka ilk kez yorum yaptı.irem-derici-liderRıza Esendemir, Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk oldu.

İrem Derici’nin eski eşinden İrem-Lider aşkına ilk yorum

Renkli Sayfalar programına konuşan Rıza Esendemir boşandığı eşiyle ilgili şunları söyledi:

Eski eşi İrem Derici’nin Lider Şahin ile olan yeni ilişkisine mutluluklar dileyen Rıza Esendemir:
“Biz 3 ay önce boşandık ve konu kapandı. Herkes özgür. Ahmet, Mehmet benim için Ece, Zeynep hiç fark etmez. Bu saatten sonra kim ne isterse onu yapacak. Herkes mutlu olsun, herkes… Gerçekten mutlu olsunlar yani. Açıkçası çok sonra bir yerlerden duyuldu. Çok bir şey düşünmedim, ne düşünebilirim ki? Allah mutlu etsin herkesi onu da, beni de…”
“Boşandıktan sonra konuşmadık. Artık bu konunun konuşulması da saçma geliyor. Herkesin bir hayatı var. Kimse kimsenin hayatını etkilemesin.Şu anda bir sevgili, aşk durumum yok. Öyle kolay değil, biraz zamana ihtiyacımız var. Yaraları sarmadan üzerine yara bandı yapıştırmak biraz saçma geliyor bana. O yüzden kendime geleyim biraz. O mevzular benim için ciddi.”
irem-riza-
13 Eylül 2014 tarihinde evlenen Derici ve Rıza Esendemir 22 Mart 2016’da Gebze’de görülen duruşmayla iki yıllık evliliklerini tek celsede yaklaşık üç ay önce bitirmişlerdi.