DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Kiralık Aşk dizisinde beklenmeyen ayrılık

Kiralık Aşk dizisinde beklenmeyen ayrılık

Star Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Kiralık Aşk’ta beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizide ‘Yasemin’ karakterine hayat veren Sinem Öztürk diziden ayrıldı.

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Kiralık Aşk’ta  beklenmeyen bir ayrılık yaşandı.  Yeni sezonda Star Tv’de izleyiciyle buluşacak dizinin en sevilen oyuncusu Sinem Öztürk beklenmeyen bir kararla diziden ayrıldı.

Sinem Öztürk ayrıdı

Kiralık aşk dizisinin ilk sezonunda iddialı görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken Yasemin karakterine hayat veren güzel oyuncu, ilk bölümlerde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun canlandırdığı Ömer ve Defne’nin ilişkisinde tansiyonu artırmış, daha sonra ise başarılı oyunculuğuyla senaryoda kendi hikayesini yaratmayı başarmıştı. Bu yüzden Kiralık Aşk’ta Yasemin karakterinin sahne sayısı bile artırılmıştı. Sinem Öztürk’ün dizideki saç rengi ve giydiği kıyafetleri de büyük beğeni toplamış ve moda olmuştu. Ünlü oyuncunun Kiralık Aşk’tan ayrılma kararı dizi sektöründe bomba etkisi yarattı.Çok sayıda film ve dizi teklifi alan Sinem Öztürk’ün peş peşe iki iddialı projeyle birden seyirciyle buluşacağı öğrenildi. Güzel oyuncu, önce Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Altan Erkekli ve Arsen Gürzap gibi usta oyunculardan oluşan dev bir kadroyla sinema filmine başlayacak.Ardından da sır gibi saklanan çok iddialı bir dizi projesinde yine önemli bir karakteri canlandıracak.