DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Müge Anlı’da Fahire Kara bulundu mu?

Müge Anlı’da Fahire Kara bulundu mu?

Hafta içi her sabah ATV ekranlarında kayıpları, sırları açığa çıkaran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 27 yıldır kayıp olan Fahire Kara bulundu mu? Fahire Kara’yı kim kaçırdı? Fahire Kara’yı kaçıran adam idam edilecek mi? Fahire Kaya haberleri ilkelihaber.com’daMüge Anlı ile Tatlı Sert programında Umre’ye giden ve Türkiye’ye geri dönemeyen Fahire Kara için yeni haberler

Hafta içi her sabah ATV ekranlarında kayıpları, sırları açığa çıkaran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 27 yıldır kayıp olan Fahire Kara bulundu mu? Fahire Kara’yı kim kaçırdı? Fahire Kara’yı kaçıran adam idam edilecek mi? Fahire Kaya haberleri ilkelihaber.com’daMüge Anlı ile Tatlı Sert programında Umre’ye giden ve Türkiye’ye geri dönemeyen Fahire Kara için yeni haberler geldi.

Fahire Kara yaşıyor mu?

Bir Yemen’li tarafından alıkoyulduğu öğrenilen Fahira Kara’nın yaşadığı öğrenildi. Umre’den yeni dönen bir izleyici ise Fahire Kara’nın evden çıkmasına izin verilmediğini ve 3 çocuğu olduğunu söylemişti.Fahire Kara, 1990 yılında Suudi Arabistan’da eşi ile birlikte hac vazifesini yerine getirirken izdiham nedeniyle hastaneye kaldırılmış ancak Fahriye Kara’dan bir daha haber alınamamış.

Fahire Kara’yı kaçıran adam idam edilecek!

Fahire Kara’yı kaçıran kişinin idam edileceğini söyleyen kişi, ‘ Suudi Arabistan’da Fahire Kara’yı kaçıran Yemenli adam konuşuluyor. Bu adamın idam edileceği halk arasında konuşulmaya başlamış.’ dedi.