DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Sıla, Instagram’dan açıklama yaptı

Sıla, Instagram’dan açıklama yaptı

7 Ağustos’ta Yenikapı’da gerçekleşen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne ‘şov’ diyen Sıla, sözlerinin çarpıtıldığını iddia etti ve Instagram’dan açıklama yaptı.

7 Ağustos’ta Yenikapı’da gerçekleşen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne “Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” diyen Sıla Gençoğlu’nun bugün İstanbul, Bursa ve Kayseri konserlerinin Belediyeler tarafından iptal edildiği duyurulmuştu.

Sıla hayranları için Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı;

“Demokrasiye sığınarak söylediklerim, demokrasi mitingine katılmama gerekçemin geldiği noktayı şaşkınlık ve biraz da üzüntüyle izlemekteyim. Gündemi acılarla dolu bir ülkede sizleri bu meseleyle meşgul ediyor olmaktan da hicap duyuyorum. Demokrasi farklılıklara sayı duymanın,o renkli farklılıklara saygı duymanın, o renkli farklılıklarla omuz omuza yaşamayı becerebilmenin adıdır. Söz konusu demecimde şehitlerimizi ya da demokrasi nöbeti tutan yurttaşlarımızı kast etmediğimi açıklamak zorunda kalmış ve kelimelerimin hoyratça çarpıtılmış olmasını hala hazmedebilmiş değilim. Hakkımdaki tartışmaları bu ruh hali ve yangını ile takip etmekteyim. Demokrasi ve ahlak çerçevesinde yapılan her türlü yorum, eleştiri ve sergilenen tutum kıymetlidir.Saygı, sevgi ve iyi niyetle…”sila instagram dan aciklama yapti

İLGİLİ HABERLER