DOLAR 28.9922 0.00%
EURO 31.2255 0.00%
ALTIN 1866.6203 0.00%
BIST 100 %
BITCOIN 43982.1005 -0.02%
Yeşilçam’ın yakışıklı oyuncusu Tolga Savacı’nın son hali

Yeşilçam’ın yakışıklı oyuncusu Tolga Savacı’nın son hali

Yeşilçam’ın yakışıklı oyuncularından Tolga Savacı’nın son hali şoke etti. Usta oyuncu arabaya olan merakını Amerika’da ticarete dönüştürdü. Tolga Savacı’nın son hali Yeşilçam’da bir zamanlar rüzgar gibi esen yakışıklı oyuncunun şimdiki halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Şimdi Amerika’da yaşıyor Uzun süre kameralar karşısında olmayan başarılı oyuncu Tolga Savacı şimdi eşi ile birlikte Amerika’da yaşıyor. Tutkusunu ticarete çevirdi

Yeşilçam’ın yakışıklı oyuncularından Tolga Savacı’nın son hali şoke etti. Usta oyuncu arabaya olan merakını Amerika’da ticarete dönüştürdü.

Tolga Savacı’nın son hali

Yeşilçam’da bir zamanlar rüzgar gibi esen yakışıklı oyuncunun şimdiki halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Şimdi Amerika’da yaşıyor

Uzun süre kameralar karşısında olmayan başarılı oyuncu Tolga Savacı şimdi eşi ile birlikte Amerika’da yaşıyor.

Tutkusunu ticarete çevirdi

Amerika’da yaşamını sürdüren Tolga Savacı büyük tutkusu olan araba merakını ticarete çevirdi. 1990 yıllarında da drag yarışlarına katılmıştı. Bu merakını Amerika’da da devam ettirdi.

İstanbul’a geldi

Tolga Savacı geçtiğimiz gün İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin Kadıköy’de bulunan merkezini ziyarete geldi. New Jersey’de klasik araçların yanında güncel araçların da mekanik tamiratlarını yaptığını ve bundan mutluluk duyduğunu aktardı.

Tolga Savacı’nın şimdiki hali

“Biz maalesef ki Yeşilçam’ın artık kasetlere hapsolmuş 80’li yıllarında Türk sinemasında bulunduk. 70’li yılların olumsuz etkilerini silmemiz hiç kolay olmadı ama bunu başardık. O zamanlar star sineması vardı. Küçük bütçelerle, sınırlı sayıda ekiplerle başarılı işlere imza attık.

Tolga Savacı’nın şimdiki hali

Günümüz sinemasında ve dizi sektöründe bu işler artık onlarca kişilik çalışanlarla yürüyor. Ama yine de izleyiciye istenilen duyguyu geçirmek hiç kolay olmuyor. Hiç güvenmediğim reyting savaşlarında mağlup olan dizi acımasızca yayından kaldırılıyor. Bu nedenle uzun süredir sektörden uzağım”

Tolga Savacı’nın son halini görenler şaştı kaldı

Tolga Savacı'nın son hali

“Şu anda çok sevdiğim klasiklerin ve güncel araçların bakım onarımı üzerine çalışıyorum Amerika’da. Bir nevi hobimi işe çevirdim. İnanın çok mutlu olduğumu hissediyorum. Bir döneme damgasını vurmuş araçlarla uğraşmak çok büyük bir keyif.

Tolga Savacı’nın son halini görenler şaştı kaldı

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği, bu tarihi değerleri geleceğe taşımak adına mücadele veren, klasik araçlarla ilgili güzel işler yapan ve benim de fahri üyesi olduğum bir kulüp. Faaliyetlerini yürekten destekliyorum”