DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Üç büyükler Şemdinli’de düzenlenen hain saldırıyı böyle kınadı

Üç büyükler Şemdinli’de düzenlenen hain saldırıyı böyle kınadı

Türkiye’yi yasa boğan hain Şemdinli saldırısı sonrası Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş klüpleri kanlı saldırıya böyle tepki gösterdi.

Türkiye’yi yasa boğan hain Şemdinli saldırısı sonrası Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş klüpleri kanlı saldırıya böyle tepki gösterdi.Galatasaray tarafından yapılan açıklama;“Bugün Şemdinli’de Durak Jandarma Karakolu’na yönelik yapılan bombalı araç saldırısı sonrası 9 askerimizin şehit olduğunu, 11 askerimizin de yaralandığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ulusumuzun yüreğinde sonsuza dek yaşayacak. Galatasaray Spor Kulübü olarak terör eylemini lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Tüm ülkemizin başı sağ olsun.”

Fenerbahçe tarafından yapılan açıklama;
Hakkari’nin Şemdinli ilçesindeki Durak karakolunun olduğu bölgeye bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda ilk belirlemelere göre 8 askerimizin şehit, 5 askerimizin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Yaşanan hain terör saldırısını lanetleyerek, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, şehit yakınları ve tüm milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Beşiktaş tarafından yapılan açıklama;
Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 9 askerimizin şehit olduğu terörist saldırıyı şiddetle lanetliyoruz. Vatan toprağını savunurken şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır dileriz. Saldırılarda yaralanan askerlerimize acil şifalar temenni ederiz. Milletimizin başı sağ olsun.