DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Amber Heard, Daha Önce Bir Kadınla Evlenmiş!

Amber Heard, Daha Önce Bir Kadınla Evlenmiş!

Johnny Depp’in kendisine şiddet uyguldığını öne süren Amber Heard’ın daha önce bir kadınla evlendiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.\r\n

Amber HeardBüyük bir aşkla evlenen ünlü çift  Johnny Depp ve  Amber Heard’ün mutluluğu sadece 15 ay sürdü. Birkaç gün önce ayrılık haberleriyle gündeme gelen çiftin boşanmasının en pahalı boşanma olacağı ve boşanma haberinin arka planında ‘şiddet’ olduğu iddia edilmişti. Depp ve Heard çiftiyle ilgili yeni bir iddia daha gündeme geldi.HEARD, DAHA ÖNCE BİR KADINLA EVLENMİŞ!Beyazperdenin ünlü çifti  Johnny Depp ile  Amber Heard’ün çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle Depp’e boşanma davası açan  Amber Heard’ün daha önce bir kadınla evlendiği ortaya çıktı.

SOYADINI BİLE DEĞİŞTİRMİŞDepp’i yüzüne cep telefonuyla vurup kendisine şiddet uygulamakla suçlayan ve geçen hafta duruşmaya çıman  Amber Heard’ün daha önce fotoğrafçı Tasya  Van Ree ile evli olduğu ortaya çıktı. Hatta güzel oyuncu o dönemde soyadını değiştirip  Van Ree yaptı. Ortaya çıkan belgelerde  Amber Heard’ın 2008 yılında  Kaliforniya’da mahkemeye başvurarak ‘hayat arkadaşı’ olma gerekçesiyle kız arkadaşının soyadını alıp ismini Amber  Van Ree olarak değiştirdiği görülüyor.

TÜM YASAL YOLLARI DENEMİŞLERO yıllarda eşcinsel evlilik yasal bir durum olmadığı için bu evlilik kağıt üzerinde tam anlamıyla onaylanmasa da, çift evlilik müessesine ulaşabilmek adına tüm yasal yolları denedi. Çifte yakın kaynaklar,  Amber Heard ismini değiştirdikten 3 yıl sonra ise, gizli bir düğün töreni gerçekleştirdiklerini söylüyor.KİMSE İHTİMAL VERMİYORJohnny Depp’in ailesi ise onun kimseye şiddet uygulayabileceğine inanmadıklarını belirtti. Depp’in kızı Lily Rose “Babam dünyanın en iyi insanı” derken eski sevgilisi  Vanessa Paradis de ünlü aktörü savundu. Paradis yıllarca birlikte olduğu  Johnny Depp’in şiddet uygulayacak birisi olmadığını belirtti. Bu arada Depp’in karısı  Amber Heard’ün eski kız arkadaşı Tasya  Van Ree ile görüşmeye devam etmesinden rahatsız olduğu da iddia edildi.Söylentilerin ortaya atıldığı günden beri suskunluğunu koruyan Depp,  Amber Heard’ün servetinden pay almaya çalıştığını iddia etti.Depp’in 15 ay önce evlendiği  Amber Heard biseksüel olduğunu daha önce açıklamıştı.