DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
Göz6 5 Ocak 2017 kim elendi? Erkekler evinde üzen veda

Göz6 5 Ocak 2017 kim elendi? Erkekler evinde üzen veda

Göz6 yarışmasında eleme heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. 5 Ocak 2017 tarihinde Göz6 evine erkekler takımından hangi isim veda etti. Yarışmanın geçtiğimiz günlerinde kimler elendi? İşte ayrıntılar…

Göz6 5 Ocak 2017’de erkekler takımından kim elendi? Tv8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışma programında eleme heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın bu akşam yayınlanan bölümünde erkekler evinin finalistleri oldu.

Göz6 5 Ocak 2017’de kim elendi?

21 Ocak Cumartesi günü Tv8’de ilk bölümüyle yayınlanacak Survivor 2017 yarışması için geri sayım başladı. Göz6 evinde birinci olan bir erkek bir kız Survivor 2017’ye gidecek. Gönüllüler takımına dahil olacak iki isim kim olacak?En son erkekler evinden Fatih Kılıçaslan elenmişti. Erkekler evinde kalan Erdi, Bulut ve Ramazan üçlüsünden bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Bulut oldu.  Göz6 5 Ocak 2017’de eve veda eden isim Ramazan oldu.Final haftasında yarışmaya kızlar takımından Serenay ve Filiz, erkekler takımından Fatih veda etmişti. Yarışmanın 5 Ocak’ta yayınlanacak bölümün erkekler takımından da kimlerin finalist olacağı belli oldu.

Kızlar evinin finalistleri belli oldu

Yarışmanın 4 Ocak’ta yayınlanan bölümünde kızlar evinden kim elendi? Kızlar evinin finalistleri kim oldu? Kızlar evinde son 3’e Filiz Yazıcı, Ecem Karaağaç ve Berna Keklikler kalmıştı. Yarışmacılar dün bireysel dokunulmazlık için ter dökmüştü. Bireysel dokunulmazlık oyununu Ecem Karaağaç kazanmıştı. Filiz Yazıcı ve Berna Keklikler SMS oylamasına çıktı.SMS oylamasında daha fazla oy alan isim Berna Keklikler oldu. Filiz yazıcı hem Survivor hayallerine hem de Göz6 evine veda eden isim olmuştu.Göz6 – 4 Ocak – Kızlar evi eleme paylaşan: ilkelihaberGöz6 5 Ocak 2017’de erkekler evinde kimin elendiği belli olduğunda bu sayfada olacaktır. İlkelihaber’i takip etmeye devam edin.