DOLAR 21.2448 1.25%
EURO 22.8752 1.19%
ALTIN 1328.4733 1.17%
BIST 100 5338.11 1.30%
BITCOIN 26715.8816 -1.99%
Gözüm Sende’nin sivri dilli kaynanası da anlaşmalı çıktı

Gözüm Sende’nin sivri dilli kaynanası da anlaşmalı çıktı

ATV ekranlarının son zamanlarda en çok konuşulan programı olan ‘Gözüm Sende’ hakkında şaşırtıcı gerçek ortaya çıktı. Kaynana Emine Hanım bölüm başı ücret alıyormuş.

ATV’de yayınlanan ‘Gözüm Sende’ programına damga vuran yarışmacı Şehmus ile annesi Emine hakkında şaşırtıcı gerçek ortaya çıktı.Programa katıldığında oğlunun seçim yapmasına engel olan ve oğluna sürekli ‘cahil’ diyen Emine Hanım sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmişti. Hiç bir şeyi kolay kolay beğenmeyen Emine hanım kısa sürede fenomen haline dönüştü.Emine Hanım’da reyting olduğunu fark eden yapım şirketi hemen harekete geçti. Emine Hanım’la masaya oturan yapım şirketi haftalık 3500 liraya el sıkıştı.Yani İzdivaç programlarında gördüğümüz sahte aşk ve olayları ‘Gözüm Sende’ programında da göreceğiz.gozum-sende-emine

‘Gözüm Sende’ programının formatı

Sunuculuğunu Aylin Kabasakal’ın üstlendiği ‘Gözüm Sende’ programı ATV ekranlarında yayınlanıyor. Yarışmada taliplerini arayan kadın veya erkek yarışmacı, kendisi için gelen 4 adayla bir gün geçirerek bir günde neler yaptığını inceler. Gün sonunda kendisi için gelen taliplerin yüzlerini görür ancak kim olduklarını bilmemektedir. Tahminler doğrultusunda eleme yapar ve sona kalan adayla istiyorsa tanışma yoluna gider.