DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İçerde 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

İçerde 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Show Tv’nin en başarılı dizisi ‘İçerde’ herkesi şaşırtan bir bölümle izleyicinin karşısına çıktı. Şimdi herkes 19. bölümde neler olacak merak içinde. İçerde 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin gelecek bölümünde neler olacak? İşte ilk detaylar…Dizinin bu haftada fragmanı yerine ilk bölümden bir sahne yayınlandı.İçerde 19. Bölüm Fragmanıİşte İçerde dizisinde gelecek bölüm olacaklar: Yusuf Müdür eski eşiyle bir

Show Tv’nin en başarılı dizisi ‘İçerde’ herkesi şaşırtan bir bölümle izleyicinin karşısına çıktı. Şimdi herkes 19. bölümde neler olacak merak içinde. İçerde 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin gelecek bölümünde neler olacak? İşte ilk detaylar…Dizinin bu haftada fragmanı yerine ilk bölümden bir sahne yayınlandı.İçerde 19. Bölüm Fragmanıİşte İçerde dizisinde gelecek bölüm olacaklar: Yusuf Müdür eski eşiyle bir yemekte görüşür. Yemek pek düşündüğü gibi geçmez. Müdür hayatının şokunu yaşar. Mafyaya bulaşan Gökhan’ın öz oğlu olduğunu öğrenir. Yeni bölümde Celal, Coşkun’u yakalayabilecek mi? Yusuf Müdür aldığı habere nasıl tepki verecek.

İçerde’nin son bölümünde neler oldu?

Her bölümüyle izleyiciden tam not almayı başaran dizi dün yine nefes kesen sahnelerle izleyicinin karşısına çıktı. Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde ortaya çıkan Yaşar karakteri babasını öldürenin Celal olduğunu öğrenmiş ve Celal’den intikam almaya yemin etmişti.Melek’in Celal’in öz kızı olduğunu öğrenen Yeşim, sinirlerine hakim olamayıp Sarp ile olan ilişkisini Celal’e anlatır. Öfkeden deliye dönen Celal, Sarp’ı Davut’un deposuna çağırdı ve hesap sordu. Sarp’ı ölümle cezalandırmakta kararlı olan Celal, Sarp ile hesaplaşırken gelen telefonla Coşkun ve Yaşar’ın kızı Melek’i kaçırdığını öğrenir.Celal’i boş bir depoda bombayla patlatmak isteyen Yaşar’ın planları Sarp sayesinde alt üst olur ve Celal ve ekini ölümden döner.Melek’in hayatına karşılık Celal’i tek buluşmaya çağıran Yaşar büyük bir oyunun içinde bulur kendini. Yine Sarp’ın planı sayesinde Celal, Yaşar ve Coşkun’u ele geçirir ancak tam o sırada Yusuf Müdür ve ekini olay yerine gelir Coşkun ve Yaşar’ı oradan alır götürür.Artık Sarp, Celal ve Mert Coşkun’un peşindedir. Celal geçmişte yaptıklarını Mert ve Melek’in öğrenmemesi için Coşkun’u öldürme peşinde, Mert ailesini, Sarp ise kardeşine ne olduğunu öğrenmek ister.Köşeye sıkıştığının farkına varan Coşkun’un sığınacağı tek kişi Yaşar’dır.