DOLAR %
EURO %
ALTIN %
BIST 100 %
BITCOIN %
İstanbullu Gelin 31 Mart fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 31 Mart fragmanı yayınlandı mı?

Her hafta Cuma günleri Star Tv ekranlarında ekrana gelen İstanbullu Gelin kısa sürede izleyenleri büyüledi. Heyecanla beklenen İstanbullu Gelin 4. bölümde neler yaşanacak. İstanbullu Gelin 31 Mart fragmanı yayınlandı mı? Süreyya, Faruk’un resti üzerine ne yapacağını bilemez. Faruk, Süreyya’dan boşanacak mı? İstanbullu Gelin’de neler yaşanacak? Geçtiğimiz günlerde İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı yayınlanmıştı. İlk bölümünden

Her hafta Cuma günleri Star Tv ekranlarında ekrana gelen İstanbullu Gelin kısa sürede izleyenleri büyüledi. Heyecanla beklenen İstanbullu Gelin 4. bölümde neler yaşanacak. İstanbullu Gelin 31 Mart fragmanı yayınlandı mı? Süreyya, Faruk’un resti üzerine ne yapacağını bilemez. Faruk, Süreyya’dan boşanacak mı? İstanbullu Gelin’de neler yaşanacak?

Geçtiğimiz günlerde İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı yayınlanmıştı. İlk bölümünden itibaren izleyici ekran başına kitleyen dizi, annesiz babasız büyüyen Süreyya’nın hikayesini anlatıyor. Süreyya’nın karşısına çıkan Faruk ise hikayenin başlamasına neden olur.

Faruk ile Süreyya’nın düğününde patlayan intikam silahının bedeli ağır olacaktır. Yaşanan felaket sonrasında Faruk Süreyya’dan boşanmak ister. Fikret ise deliler gibi sevdiği İpek’e kavuşmuşken ona dokunamaz.

Faruk ile Süreyya boşanacak mı? sorularının yanıtını öğrenebilmek için her cuma ekranlarda olan İstanbullu Gelin’i takip etmeyi unutmayınız.

Yeni dizi ‘İstanbullu Gelin’de güldüren hata

Star TV’nin ilk bölümü ile fenomen olan dizisi ‘İstanbullu Gelin’de güldüren hata gözden kaçmadı. Sezona damga vuran dizide yaşanan o komik hata..

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in oynadığı yeni dizi daha ilk bölümden izleyicileri ekrana kilitledi. Yıllar boyunca annesinin sözünden çıkan Faruk, İstanbul’daki otobüs şirketinin başında duruyordu. Ailesi ise Bursa’da bir konakta yaşıyordu. Faruk’un 3 erkek kardeşi daha vardı. Fakat annesinin gözü hep Faruk’un üzerindeydi. Süreyya ise yıllar önce annesi ve babasını trafik kazasında kaybetmiş teyzesi ile yaşayan güzel bir kızdır. Faruk ve Süreyya’nın yolları bir cafede kesişir. Ve olay burada başlar gider.

‘İstanbullu Gelin’de güldüren hata

İstanbullu Gelin dizisinde yaşanan komik hata ise izleyicileri güldürdü. Ünlü bir mekana eğlenmeye giden Faruk ve iş adamları keyifle müzik dinlemektedirler. Şarkıyı söyleyen kadın ise Faruk’tan etkilenmektedir. Ve onu görünce heyecana kapılır ama Faruk’un gözü kemancı kızdadır. Kemancı kız ise Süreyya’dır. Şarkıcı İrem Derici’nin Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkıyı okumaktadır. Şarkıya giren sanatçı ‘Sen varsan her yer huzur’ kısmını ‘Sen yoksan heryer huzur’ diyerek okuyunca izleyiciler gülme krizine girdi. Hadi bakalım sizde o bölümü izleyerek hatayı fark edin 🙂

İstanbullu Gelin Oyuncuları

Aslı Enver; (Süreyya)

Özcan Deniz; (Faruk)

İpek Bilgin (Esma)

Salih Bademci (Fikret)

Murat Akpınar (Osman)

Fatih Koyunoğlu (Akif)

Dilara Aksüyek (İpek)

Neslihan Yeldan (Senem)

Berkay Hardal (Murat)

Nergis Çorakçı (Kıymet)

Hakan Altıner (Şahap)